AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plHolenderski producent wręczył coroczne nagrody
Transport drogowy

Holenderski producent wręczył coroczne nagrody

Najlepszy dealera sieci DAF w Polsce wybrany

7 marca 2020 r.   |  AS

W Chomiąży Szlacheckiej odbyła się gala wręczenia nagród dla najlepszego dealera sieci DAF w Polsce, a także dla zwycięzców Olimpiady Technicznej DAF 2020. Poprzedziła je konferencja prasowa dot. nowości w ofercie podwozi DAF do zastosowań specjalistycznych oraz alternatywnych źródeł napędu.


Przedstawiciele ESA Trucks Polska odbierają nagrodę dla Dealera Roku 2020 Sieci Dealerskiej DAF w Polsce. Od lewej: Mariusz Piszczek – Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska, Jarosław Szymkowiak, Prezes Zarządu ESA Trucks Polska, Andrzej Pawełczak - Kierownik serwisu w Koninie ESA Trucks Polska, Tomasz Bocheński - Dyrektor AfterSales ESA Trucks Polska oraz Piotr Juchtman - Network Development Manager DAF Trucks Polska.   |   Fot. DAF Trucks

To już IX z edycji konkursu i zmagań naszych dealerów o tytuł Dealera Roku - powiedział Zbigniew Kołodziejek, Marketing Manager DAF Trucks Polska, prelegent konferencji prasowej, której głównymi zagadnieniami był segment budowalny (m.in. prezentacja CF/XF FAW, oraz CF 10x4)  oraz napędy alternatywne (m.in. nowy elektryczny LF o DMC 19) – na bezpośredni wynik konkursu dla autoryzowanej sieci dealerskiej składają się różnorodne obszary szeroko rozumianej satysfakcji klienta. Przede wszystkim premiujemy całkowitą opiekę nad klientem i zwiększanie wysiłku w celu zapewnienia odpowiedzialnego wsparcia klientom – transportowcom działającym na rynku, który bardzo wrażliwy jest na szybki czas realizacji. Dlatego rywalizacja o laur zwycięstwa trwa przez cały rok i wymaga połączenia sił wszystkich pracowników dealerstwa – tylko wspólny wysiłek i troska o jak najwyższą jakość usług gwarantuje sukces.

Współdziałanie, jako warunek sukcesu, podkreśla również Andrzej Pawełczak – kierownik serwisu ESA Konin, laureata pierwszego miejsca w konkursie Dealera Roku DAF 2020. „Ja jestem tylko punktem na czele, ale przepisem na sukces są ludzie, którzy znajdują się tu dziś z nami” – mówił, zwracając się do licznie zgromadzonych podczas gali pracowników oddziału ESA Konin – „To oni, przychodząc codziennie do pracy, nie dają siebie 100 ale 150 procent swoich możliwości. Dlatego dziś po raz kolejny mamy szansę być w tym miejscu i odbierać tę nagrodę!”.

Łatwo znaleźć się na szczycie – trudniej się na nim utrzymać - dodał Jarosław Szymkowiak, Dyrektor zarządzający ESA Trucks Polska podsumowując kolejne zwycięstwo w konkursie oddziału ESA Konin (poprzedni tytuł przypadł temu oddziałowi w roku 2016). Drugie miejsce zajął NEDPOL Truck Service z Częstochowy, na trzecim miejscu również ESA z oddziałem w Iłowej.

Z jednej strony wydaje się, że stwierdzenie, iż pierwszą ciężarówkę sprzedaje handlowiec, natomiast drugą sprzedaje serwis, jest już mocno wyświechtane. Z drugiej, to właśnie dogłębne zrozumienie najistotniejszych dla klienta elementów wsparcia jest do facto kluczem w tym biznesie. Dziękuję dealerom za ciężką, owocną pracę i wysiłek, oraz gratuluję wszystkim laureatom – powiedział Mariusz Piszczek, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

Do konkursu dla Mechanika Roku 2020 w pierwszym etapie zmagań zgłosiło się aż 180 uczestników – w kolejnym zostało wyłonionych 60, a miejsce na podium zajęli:

  • I miejsce: Sebastian Franczyk – oddział WTC Opole

  • II miejsce: Adam Karolik – oddział DBK Białystok

  • III miejsce: Robert Gogowski – oddział ESA Świecko

  • IV miejsce: Roman Mielimąka – oddział CTC Ruda Śląska

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować mojej rodzinie – żonie i córce. Nie ukrywam, że wiele czasu, który mogłem spędzić z nimi poświęciłem na naukę i zdobywanie doświadczenia – mówił odbierając statuetkę dla Mechanika Roku 2020 Sebastian Franczyk – kolejna osoba, której należą się podziękowania to mój ojciec, który zasiał we mnie ziarenko pasji do motoryzacji. Na koniec chciałbym podziękować kierownikowi oddziału WTC Opole, oraz moim współpracownikom – nie byłbym w tym miejscu gdyby nie pomoc kolegów, którzy od 2015 dzielili się ze mną wiedzą i doświadczeniem, z którymi wspólnie brałem udział w szkoleniach i doskonaliłem swoje umiejętności - dodał.

[ materiały DAF ]


Fot. DAF Trucks


« powrót
Biuro Brokerskie Omega