Polska Gazeta Transportowa
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TESTY AUT TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
12 listopada 2019 r.
Reklama   +48 22 620 92 04     Kontakt 
www.pgt.plPierwsza w Polsce giełda transportowa bez abonamentu
Transport drogowy

Pierwsza w Polsce giełda transportowa bez abonamentu

Tylko zweryfikowani przewoźnicy

29 czerwca 2015 r.   |  AS

Clicktrans.pl jest internetową giełdą transportową, która działa na rynku od 2010 roku i obecnie cieszy się zaufaniem ponad 8 tysięcy przewoźników. W prosty i szybki sposób umożliwia znalezienie lub wystawienie wolnych ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych.


To pierwsza giełda przeznaczona dla branży transportowej, która daje dostęp przewoźnikom do klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych. Clicktrans. pl jest świetnym źródłem zleceń transportowych dedykowanych oraz doładunków, pozwalających eliminować puste przebiegi w firmach transportowych.

Jak zdobyć zlecenie transportowe na Clicktrans.pl? Rejestracja na giełdzie jest bezpłatna, a weryfi kacja szybka i prosta. Każdego dnia na pojawiają się setki nowych zleceń dotyczących np. transportu palet, ładunków przemysłowych, maszyn, mebli, samochodów, motocykli, jachtów czy przeprowadzek. Przewoźnicy są informowani mailowo o nowych zleceniach zgodnie z ustalonymi preferencjami dotyczącymi trasy czy kategorii ładunku. Wystarczy umieścić ofertę cenową do interesującego nas zlecenia.

Jeśli oferta będzie odpowiadała zleceniodawcy, wówczas następuje jej akceptacja i zawierana jest transakcja między przewoźnikiem a osobą szukającą transportu. Dostęp do zleceńna Clictkrans.pl jest bezpłatny. Prowizja naliczana jest jedynie od zaakceptowanych zleceń.

Do jakich przewoźników skierowana jest giełda Clicktrans.pl? Można tu znaleźć zlecenia transportowe zarówno ładunków na samochody ciężarowe oraz samochody dostawcze do 3,5 tony.

Główne korzyści dla przewoźników korzystających z Clicktrans.pl:

- Brak abonamentu. System prowizji tzw. success fee – płacisz tylko kiedy zarabiasz.

- Bezpieczeństwo. Zlecenia od klientów biznesowych i indywidualnych.

- Giełda prosta w obsłudze. Wsparcie obsługi klienta.

- Setki zleceń każdego dnia z najróżniejszych kategorii: transport ładunków, palet, maszyn, pojazdów rolniczych, samochodów, motocykli itp.

- Tylko zweryfikowani przewoźnicy.

- Powiadomienia mailowe o nowych zleceniach.

- Wygodny sposób komunikacji z klientem: całość komunikacji przechowywana w systemie.

Zobacz też więcej na clicktrans.pl« powrót
Biuro Brokerskie Omega