Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
25 października 2020 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.pl66. edycja targów IAA "Drive by ideas"
Transport drogowy

66. edycja targów IAA "Drive by ideas"

Ponad 2000 wystawców zaprezentuje swoje produkty

6 września 2016 r.   |  AS

Na tegorocznej edycji targów IAA w Hanowerze, które odbędą się w dniach 21-29 IX, na stoisku Grupy Wielton zadebiutuje naczepa kurtynowa Master oraz flagowe produkty w wersjach z bogatym wyposażeniem. W pierwszym dniu targów odbędzie się także konferencja prasowa firmy z Wielunia.


Plan targów hanowerskich    |   Fot. Wielton

Nowościami, które zaprezentuje Grupa Wielton będą - nowa naczepa kurtynowa, aluminiowa naczepa wywrotka Weight Master, stalowa naczepa wywrotka Strong Master oraz zestaw kurtynowy Volume Master. Włoska spółka Grupy - Italiana Rimorchi - pokaże rozsuwaną naczepę podkontenerową Merker.

Naczepa kurtynowa. Nowa funkcjonalna naczepa posiada rozwiązania ułatwiające szybszy i bezpieczniejszy załadunek oraz rozładunek, a także zwiększoną trwałość i szczelność. To wszystko dzięki nowej konstrukcji ramy, dachu, ściany przedniej i drzwiom tylnym, a także innowacyjnym uchwytom mocowania ładunku.

Dodatkowo pojazd posiada certyfikację umożliwiającą przewóz dedykowanych ładunków, a także system monitorowania bezpieczeństwa i parametrów naczepy. Podwozie naczepy zostało zabezpieczone antykorozyjnie w technologii KTL.

Zestaw kurtynowy Volume Master, który zostanie przedstawiony na targach w Hanowerze, zawiera m.in. nową ścianę przednią oraz tylny portal, a także podnoszony hydraulicznie dach. W pojeździe zastosowany jest również sterowany pneumatycznie sprzęg automatyczny i noga podporowa z płynną regulacją.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom produkt jest trwalszy i łatwiejszy w obsłudze, co przekłada się na krótszy czas załadunku oraz komfort użytkownika. Podobnie do nowej naczepy kurtynowej Master w zestawie zainstalowany jest system monitorowania bezpieczeństwa i parametrów naczepy.

Naczepy wywrotki. W Hanowerze zostanie zarezentowana aluminiowa naczepa wywrotka Weight Master o kubaturze 40 m3 o niskiej masie własnej, wytrzymałej konstrukcji podwozia z linii Super Light (SL) oraz osią skrętną, która ułatwia manewrowanie i pokonywanie zakrętów.

Dodatkowo w produkcie zastosowano automatyczny dach, co ułatwia i przyspiesza obsługę naczepy. Lampy i światła robocze oraz kamera cofania zwiększają komfort i bezpieczeństwo kierowcy. Na wygodę użytkowania wpływa też zainstalowany system monitorowania bezpieczeństwa i parametrów naczepy.

Kolejna z nowości na targach, stalowa naczepa wywrotka Strong Master o kubaturze 26 m3, będzie niewątpliwie cieszyć się zainteresowaniem ze względu na swą uniwersalność i zwiększoną żywotność.

Mulda wywrotki jest wykonana z wysokogatunkowej stali HB450 cechującą się wysoka wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Na targach zostanie zaprezentowany produkt z dedykowanym ogumieniem budowlanym i sterowanym manualnie dachem.

Włoska spółka Grupy Wielton, Italiana Rimorchi, przedstawi naczepę podkontenerową typu SLIDER Merker z rozsuwanym przodem, tyłem i środkową częścią ramy. Produkt jest przystosowany do przewozu kontenerów 20’, 30’, 40’, 45’, 45 HC.

Naczepa jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości i zabezpieczona przed korozją w technologii KTL, gwarantując trwałość i wytrzymałość.

Wszystkie swoje produkty Wielton będzie eksponował w hali 27 (stoisko F37, FG J66), w hali 24 na stoisku ANFIA (Italian Network Automotive Industries), na otwartej przestrzeni pomiędzy halami 25 a 26 oraz na stoiskach partnerów.« powrót
Biuro Brokerskie Omega