AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
22 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.pl7 nowych obszarów usługowych
Transport drogowy

7 nowych obszarów usługowych

OnTurtle podwaja swoją obecność w Polsce

28 września 2022 r.   |  SC

Firma OnTurtle weszła do Polski w 2020 r. i dziś ma już 14 punktów obsługi, strategicznie rozmieszczonych w północno-zachodniej części kraju. Nowo dodane punkty oferują olej napędowy A i AdBlue, a także usługi dla kierowcy zawodowego i 24-godzinny serwis indywidualny.


Firma OnTurtle weszła do Polski w 2020 r. i dziś ma już 14 punktów obsługi, strategicznie rozmieszczonych w północno-zachodniej części kraju.   |   Fot. OnTurtle

Siedem nowych obszarów usługowych w Polsce, aby wzmocnić swoją obecność na wschodzie kontynentu. OnTurtle podwaja ilość swoich obszarów usługowych w kraju, który posiada największą flotę ciężarówek w Europie i w którym firma zadebiutowała w 2020 roku ze swoimi pierwszymi stacjami. Firma potwierdza tym samym swoją wolę dalszego rozwoju, aby zaoferować maksymalny zasięg na kontynencie.

Dzięki nowym punktom możemy zagwarantować usługi na początku i na końcu trasy dla naszych polskich klientów - mówi Sales Manager Poland & Eastern Europe firmy, Dorota Nowak. Świętujemy nasze 20-lecie zapewniając, że nasi tamtejsi klienci będą mogli podróżować w 100% z OnTurtle - dodaje.

Stacje z podstawowymi usługami przewoźnika. Siedem nowych obszarów obsługi zlokalizowanych jest w miejscowościach Dzwonowo, Mierzyn, Kołbaskowo, Słubice, Pyrzyce, Gorzów i Szwecja zostaje dołączonych do siedmiu stacji, które OnTurtle dodał do swojej europejskiej sieci pod koniec 2020 r. Znajdują się one w pobliżu terenów przygranicznych z Niemcami i Czechami, a obsługuje je ich partner FARAON.

W ramach zobowiązania, aby wybierać miejsca, które będą spełniały potrzeby kierowców zawodowych, nowe obiekty oferują olej napędowy A i AdBlue, a także podstawowe usługi, takie jak toalety, prysznice, sklep i w większości przypadków parking dla ciężarówek. Zapewnienie podstawowego komfortu dla kierowcy zawodowego jest jednym z naszych priorytetów, dlatego stacje w naszej sieci zwykle oferują kluczowe usługi niezbędne na całej trasie - mówi Nowak. Ponadto OnTurtle oferuje 24-godzinną spersonalizowaną obsługę.

Stale rosnąca sieć międzynarodowa. Sieć stacji OnTurtle zamknęła rok 2021 liczbą ponad 1600 stacji w Europie i obecnością w 10 krajach: Hiszpania, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Austria, Niemcy, Słowenia, Włochy i Polska. Dzięki naszemu zaangażowaniu w sprawy klientów, oferujemy sieć, która stale się rozwija - podkreśla Nowak, która zaznaczyła również, że w najbliższym czasie spodziewają się dalszego wzmocnienia swojej obecności na wschodzie kontynentu, w takich krajach jak Czechy i Słowacja. Jesteśmy w ciągłym ruchu, aby towarzyszyć naszym klientom i wspólnie docierać coraz dalej - podsumowuje.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega