LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 kwietnia 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plABLOY CUMULUS – zabezpiecz swój łańcuch dostaw bezkluczowym dostępem
Transport drogowy

ABLOY CUMULUS – zabezpiecz swój łańcuch dostaw bezkluczowym dostępem

6 marca 2023 r.   |  SC

Centra logistyczne oczekują stabilnego zarządzania dostępem i zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa. Nowa platforma ABLOY CUMULUS do bezkluczowego dostępu oferuje jedno i drugie, łącząc wysokiej jakości sprzęt blokujący z bezpieczną aplikacją.


ABLOY CUMULUS – zabezpiecz swój łańcuch dostaw bezkluczowym dostępem   |   Fot. Abloy

Centra logistyczne, kurierzy i firmy spedycyjne pracują przez całą dobę, aby zapewnić ciągłość dostaw produktów i usług. Wszelkie przerwy mogą grozić utratą przychodów, wywołać niezadowolenie klientów, zagrozić bezpieczeństwu ludzi i wpłynąć na reputację firmy. Aby usprawnić operacje, Abloy Oy oferuje nowoczesną platformę bezkluczowego dostępu, idealną dla firm logistycznych.

Platforma ABLOY CUMULUS łączy w sobie wysokiej jakości produkty sprzętowe z bezpiecznym dostępem i aplikacjami do zarządzania. Łączy bezkluczowe rozwiązania w jeden ekosystem z niezawodną, zintegrowaną usługą w chmurze.

Nasze ponad stuletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa skoncentrowaliśmy w cyfrowych rozwiązaniach do zarządzania połączonym dostępem. CUMULUS to kolejny krok w „keyvolution”, w której klucze fizyczne przekształcają się w cyfrowe — mówi Jussi Ahvalo, wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej w firmie Abloy Oy.

Bezpieczny bezkluczowy dostęp w podróży. Rozwiązanie CUMULUS umożliwia usprawnienie operacji łańcucha dostaw i optymalizację procesów w celu umożliwienia elastycznego dostępu w zależności od potrzeb. Efektywność kosztowa wynika z lepszego wykorzystania czasu ludzi i możliwości ponownego wykorzystania już istniejącego oprogramowania. Imponujące możliwości integracji pozwalają na wybór najlepiej dopasowanych rozwiązań w celu poprawy wydajności logistyki. CUMULUS zapewnia mechanizmy do zabezpieczania pomieszczeń, ładunków i ciężarówek – nawet w ruchu.

CUMULUS minimalizuje ryzyka związane z zarządzaniem i zapewnia bezpieczną, dopasowaną i ciągle rozwijaną platformę dostępową dla organizacji naszych klientów. Jest to usługa w chmurze do nowoczesnego zarządzania bezpieczeństwem. Z CUMULUS dostarczamy nieustannie rozwijane i aktualizowane produkty wraz z oprogramowaniem do zarządzania ich dostępem — mówi Ahvalo.

Urządzenia bezkluczowe i inteligentne narzędzia programistyczne. Asortyment będzie stale rozbudowywany o nowe produkty CUMULUS. W tej chwili kontroler CUMULUS może sprawić, że większość zamków elektrycznych lub elektronicznych urządzeń blokujących drzwi będzie działać z aplikacją CUMULUS lub kompatybilną aplikacją mobilną. Kłódka CUMULUS informuje o swoim statusie użycia i zapisuje dziennik zdarzeń w usłudze w chmurze, zapewniając świadomość i możliwości łączność z każdego miejsca. Pozostałe produkty i rozwiązania wprowadzane do tej pory obejmują tubę depozytową, aplikację mobilną, silnik oprogramowania oparty na chmurze oraz interfejsy programowania aplikacji (API) CUMULUS. Interfejsy API umożliwiają integrację z aplikacjami innych firm, takimi jak systemy rezerwacji, raportowania, zarządzania zasobami i kontroli dostępu.

Dowiedz się więcej na stronie CUMULUS, tutaj.

CUMULUS dostępny jest na wybranych rynkach. Kolejne rynki będą dodawane stopniowo.

[ materiały Abloy ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega