Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 stycznia 2021 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.plAkcesoria turystyczne Goodyear na stacjach Moya
Transport drogowy

Akcesoria turystyczne Goodyear na stacjach Moya

Akcja promocyjna potrwa do końca wakacji

5 kwietnia 2017 r.   |  AS

Od 6 kwietnia do 30 sierpnia 2017 klienci stacji MOYA mogą zbierać naklejki na karcie rabatowej uprawniającej do zakupu akcesoriów turystycznych Goodyear w atrakcyjnych cenach. W ramach akcji rabaty na produkty z logo tej marki mogą wynosić nawet 61%.


Akcja promocyjna potrwa do końca wakacji   |   Fot. Moya, Goodyear

Każda wizyta na stacji MOYA jest okazją nie tylko do zatankowania wysokiej jakości paliwa, ale również do zdobycia rabatu na wybrane akcesoria przydatne w plenerze. Zestaw turystycznych gadżetów będzie przydatny zarówno na krótkie weekendowe wypady jak i na dłuższe wakacje pod namiotem.

Stale staramy się rozwijać ofertę promocyjną na stacjach MOYA i dostarczać klientom dodatkowych powodów do częstszych wizyt. Wierzę, że szeroka oferta i wysoka jakość produktów Goodyear z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów, a atrakcyjne rabaty na ich zakup zachęcą wszystkich klientów do wzięcia udziału w promocji - mówi Monika Kujawska, kierująca działem Reklamy i Marketingu marki MOYA.

Specjalnie przygotowana, na potrzeby promocji, oferta Goodyear obejmuje: scyzoryk, termos, kijki trekkingowe, okulary polaryzacyjne w etui, śpiwór oraz pojemny plecak. Rabat jest do wykorzystania na stacjach MOYA, które w czasie promocji będą oferowały produkty z kolekcji Goodyear także w pełnej cenie detalicznej.

By uzyskać rabat na zakup produktów z kolekcji Goodyear należy zebrać 8 lub 12 znaczków - naklejek na kartę rabatową, wręczaną przy odbiorze pierwszego znaczka. Za 8 znaczków przysługuje rabat na scyzoryk, kijki lub termos, a za 12 na okulary, plecak i śpiwór. Do odbioru jednego znaczka uprawniają zakupy na różne kwoty w zależności od rodzaju płatności lub wybranego asortymentu z oferty stacji. Jeden znaczek to: każde 50 zł wydane na stacji w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą; każde 200 zł płatności dokonywanych kartami flotowymi (MOYA Firma, UTA, DKV, Eurowag i IQ); każde 10 zł na produkty z oferty Caffe MOYA; każde 10 zł wydane na produkty z logo MOYA (płyny do spryskiwaczy, napój MOYA Energia, zawieszka zapachowa lub zapalniczka).

Promocja trwa od 6 kwietnia do 30 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania produktów z kolekcji Goodyear na danej stacji. Punkty można zbierać do końca sierpnia, a produkty za odpowiednią dopłatą odbierać do 13 września 2017 r. Rabat obowiązuje od cen podanych na www.moyastacja.pl. Wysokość rabatu jest zależna od wybranego produktu.

[ Moya, Goodyear ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega