Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
28 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plBezpieczeństwo drogowe przede wszystkim
Transport drogowy

Bezpieczeństwo drogowe przede wszystkim

OnTurtle zaprezentuje podczas 10. targów TransLogistica Poland unikalne rozwiązanie dla swoich klientów

30 października 2023 r.   |  SC

Bezpieczeństwo na drogach jest jednym z priorytetów europejskiej firmy transportowej. Jest to kwestia, przez wzgląd na którą OnTurtle zaprojektowała nowe i ekskluzywne rozwiązanie, które zostanie zaprezentowane podczas TransLogistica Poland 2023, wydarzenia będącego punktem odniesienia dla operatorów mobilności towarowej w centrum i na wschodzie kontynentu. Spotkanie, organizowane już po raz dziesiąty, odbędzie się w dniach 7-9 XI w Warszawie.

Firma będzie obecna na stoisku J11 w hali 1 w centrum wystawienniczym EXPO XXI.

Jako partner referencyjny dla transportu w Europie i mając ponad 20-letnie doświadczenie w Polsce, firma OnTurtle zawsze była wierna wydarzeniu, w którym uczestniczy, aby oferować innowacyjne rozwiązania, które pomagają branży transportowej osiągnąć jej cele. Świadcząca szeroką gamę usług i posiadająca sieć ponad 1700 stacji w 11 krajach europejskich firma skoncentruje się na bezpieczeństwie i zaprezentuje swój własny system, zajmujący się kwestiami bezpieczeństwa na różnych poziomach.

Mamy coraz bardziej kompletną i bezpieczną gamę kart DieselCard, która dostosowuje się do różnych potrzeb naszych klientów, a także szeroką sieć stacji paliw, aby zapewnić im większy zasięg - podkreśla Marta Fàbregas, która od czerwca jest nową CEO OnTurtle. Oferujemy coraz większą kontrolę tankowania na trasie i rozwijamy sieć parkingów, aby pomóc naszym klientom w sprawnym osiąganiu ich celów. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem - dodaje. W 2023 r. firma OnTurtle zawarła również nowe porozumienia w celu poprawy efektywności podróży zawodowych kierowców, oferując różne metody rezerwacji i płatności na swoim parkingu w La Jonquera, który został nagrodzony za bezpieczeństwo i udogodnienia jako najlepszy parking dla ciężarówek w Europie w 2023 roku.

Obecność w Polsce oznacza, że OnTurtle jest w stanie zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi dla transportu na całej trasie, od początku do końca. W 2020 r. pierwsze stacje paliw w kraju zostały włączone do sieci, a dziś firma ma już czternaście punktów zaopatrzenia strategicznie rozmieszczonych na obszarach przygranicznych, a także świadczy szeroki zakres usług dla firm transportowych działających w kraju.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega