LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plBezpośrednie rejsy między Katowicami a Amsterdamem
Transport lotniczy

Bezpośrednie rejsy między Katowicami a Amsterdamem

HH

Transavia, niskokosztowa linia należąca do Grupy Air France KLM rozpoczęła bezpośrednie rejsy pomiędzy Katowicami a Amsterdamem. Połączenie obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Pierwszy rejs na nowej trasie odbył się 9 maja br.


Anita Sunter,  rzecznik prasowy Transavii powiedziała: Cieszymy się, że możemy zaoferować trzy rejsy tygodniowo pomiędzy Katowicami a Amsterdamem. To dla nas zaszczyt móc gościć na pokładach naszych samolotów polskich pasażerów i oferować im atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Artur Tomasik, Prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport powiedział: O połączenie do stolicy Holandii zabiegaliśmy od dłuższego czasu. Cieszymy się, że Transavia przekonała się do naszych argumentów i uruchomiła trasę do Amsterdamu. Mamy nadzieję, że to początek naszej udanej i owocnej współpracy z tym nowym na naszym lotnisku przewoźnikiem.

Amsterdam to atrakcyjny kierunek turystyczny. Od światowej sławy sieci kanałów, najwyższej klasy muzeów, galerii i sklepów poprzez ekscytujące bary, restauracje i kluby, to idealne miejsce na minibreak. Ponadto Amsterdam to miasto tętniące biznesowym życiem. Zawsze przyjazne, nieustannie zmieniające się. Amsterdam to miasto gdzie wszystko jest możliwe.

[ transavia ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega