LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plBliżej Europy z jednym biletem
Transport szynowy

Bliżej Europy z jednym biletem

AS

Europę warto zwiedzać pociągiem, a to jeszcze łatwiejsze z promocją biletu Interrail. Dzięki zniżce można liczyć nawet na rabat w wysokości ponad 100 euro. Promocja obejmuje zarówno opcję podróży po całej Europie, jak i po wybranym kraju. Oferta jest ważna do końca marca 2017 r.


Interrail Global Pass to bilet dla miłośników zagranicznych wyjazdów. Dzięki niemu można podróżować pociągami w 30 krajach Europy, m. in. w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii czy Włoszech z jednym biletem. Planując zakup biletu w terminie od 1 lutego do 31 marca, warto nabyć go przez stronę www.interrail.eu. Podróżni, którzy wybiorą tę opcję, mogą liczyć na 15% zniżki w ramach specjalnej promocji. W zależności od rodzaju biletu, kupujący przez Internet otrzymają rabat w wysokości od 30 do nawet ponad 100 euro.

Bilet na całą Europę (Global Pass) jest dostępny w dwóch opcjach - flexi i continous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w dowolnie wybrane dni w ramach określonego przy zakupie głównego terminu ważności. Podróżni mogą wybrać 5 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania
w ciągu 15-dniowego terminu ważności albo 7, 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu miesiąca. Wyboru nie trzeba dokonywać z góry - wystarczy, że datę uzupełni się na bilecie tuż przed wejściem do pociągu. W przypadku drugiej opcji (continous), pasażer może podróżować bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc.

i po wybranym kraju. Osoby, które planują zwiedzić koleją jeden wybrany kraj, mogą kupić bilet Interrail One Country Pass. W tym przypadku również obowiązuje 15% zniżka jeśli zakup nastąpi przez stronę www.interrail.eu. Promocyjne One Country Pass można nabyć na podróże w Austrii, krajach Beneluxu, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Macedonii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Turcji, a także na Węgrzech. Bilet na jeden kraj występuje tylko w opcji flexi na podróże przez 3, 4, 6 lub 8 dni do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Z Interrail również u nas. Posiadacze Interrail Global Pass nie muszą nabywać dodatkowych biletów na przejazdy do i od granicy kraju, w którym mieszkają. W ramach oferty mogą skorzystać z jednorazowego przejazdu pociągiem z dowolnej stacji kolejowej w kraju zamieszkania do jego granicy. Tak samo w przypadku podróży w drugą stronę.

Czy wiesz, że…  Dodatkowe zniżki otrzyma młodzież (do 28 lat!) i seniorzy, natomiast każdy dorosły może bezpłatnie zabrać ze sobą w podróż nawet dwoje dzieci do 12 roku życia. Dla osób, które kupią bilet Interrail przygotowano również ulgi i udogodnienia na czas podróży. Są wśród nich m.in. zniżki na noclegi w hostelach lub podróże promem, a także udział w specjalnych imprezach. Dodatkowo podróżni do zakupionego biletu otrzymują mapę i Przewodnik Interrail Pass. Pełna lista udogodnień jest dostępna na stronie www.interrail.eu.

[ mat. prasowe ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega