LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plCaravaningowa Majówka na Torze Służewiec
Rozmaitości

Caravaningowa Majówka na Torze Służewiec

Trzecia edycja Warsaw Caravaning Festival

SC

Już po raz trzeci warszawski Służewiec stanie się miejscem wielkiego kampingowego pikniku. A to za sprawą wydarzenia Warsaw Caravaning Festival, które odbędzie się w weekend 11-12 maja. 

Warszawska impreza to połączenie targów i pikniku w plenerze. Znajdziemy tu zarówno bogatą część ekspozycyjną z kamperami, przyczepami i akcesoriami turystycznymi, jak również także strefę dla dzieci, podróżników, scenę, zlot caravaningowy oraz wyścigi konne w cenie biletu! To świetna okazja na poznanie świata caravaningu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu.

Strefa Expo – nowości od topowych firm. W strefie z wystawcami zaprezentowana zostanie różnorodność branży caravaningowej. Nie zabraknie kamperów, kampervanów i przyczep kempingowych od znanych światowych oraz polskich producentów. Zarówno tych na sprzedaż jak i na wynajem. Ważną częścią każdych targów są również akcesoria kempingowe, turystyczne i najnowsze technologie, które będzie można zobaczyć także na majówce na Służewcu. Wśród wystawców spotkać można firmy oferujące też namioty dachowe, czy rozwiązania dla offroad a także wystawców z technologiami i licznymi akcesoriami kempingowymi. Swój udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 30 wystawców w tym czołowe firmy takie jak: Camp Story, CarGo!, Centrum Campingowe, 2N-Everpol, Affinity Camper Vans, iKamper, Maturi, Nordyński, Wadowscy.pl, Nordyńśki Łódź, Yolco czy Warszawskie Centrum Caravaningu. Lista wystawców jest na bieżąco aktualizowana na stronie Festivalu.

Jak wyglądał kemping przed laty, czyli Strefa Retro Wzorem poprzednich lat, również i w tym roku, powstanie strefa z kilkunastoma klasycznymi przyczepami i kamperami. Caravaning dzięki długiej historii doczekał się wielu znakomitych konstrukcji i rozwiązań, które będzie można spotkać na Warsaw Caravaning Festival. Twórcą strefy będzie grupa Camper Majstry z Grzegorzem „Gino” Dubrowskim na czele oraz pasjonaci i właściciele wyjątkowych pojazdów. Dzięki tej propozycji zwiedzający mogą zapoznać się z historią caravaningu na żywo oraz zobaczyć klimatyczną strefę nawiązującą do wakacji na kempingu sprzed lat.

Strefa Vanlife i Scena, czyli poznaj miłośników podróżowania. Coraz więcej osób decyduje się na życie w podróży, poznając świat i kulturę w Polsce i na świecie. Przemierzają kolejne kilometry własnoręcznie zbudowanymi lub przerobionymi kamperami czy vanami. Organizator zaprosił 11 ciekawych osobistości z vanlifowego światka. Będzie ich można spotkać nie tylko w części ekspozycyjnej, ale także posłuchać na Festivalowej scenie. 

Weekend z wyścigami konnymi. Oczywiście na Torze Służewiec obowiązkowo pojawią się również wyścigi konne. Podczas Festivalowego weekendu będzie można zobaczyć ciekawe gonitwy i wspaniałe konie wyścigowe. Warto więc wybrać się z całą rodziną zarówno obejrzeć kampery oraz gonitwy na jednym bilecie. Początek gonitw w sobotę i niedzielę o 15:00.

Zlot Caravaningowy. Dla wielu miłośników podróżowania kamperami czy z przyczepami zloty caravaningowe są doskonałą okazją do poznania się i wymiany swoich doświadczeń. Jest to także świetna możliwość dla początkujących by zaczerpnąć dawki wiedzy od praktykujących i doświadczonych podróżników. Miejsca na zlot są cały czas dostępne, ale warto się spieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Sam zlot rozpocznie się 10 maja. 11-12 maja 2024 – Tor Służewiec.

[ materiały Warsaw Caravaning Festival - Grupa MTP ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega