LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plĆwierć miliona umów
Transport drogowy

Ćwierć miliona umów

250-tysięczna umowa na naprawy i serwis DAF DAF MultiSupport

SC

To kamień milowy dla DAF Trucks - 250-tys. umowa na naprawy i serwis DAF MultiSupport została zawarta! Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy holenderskich ciężarówek mają gwarancje najdłuższego czasu użytkowania pojazdu bez przestojów. Umowa zapewnia również operatorom transportowym maksymalne bezpieczeństwo już na wstępie pod względem kosztów na kilometr, a także ułatwienia w zakresie zarządzania i administracji. 


250-tys. umowa na naprawy i serwis DAF MultiSupport została zawarta!   |   Fot. DAF Trucks

Ćwierćmilionowa umowa została podpisana przez szwedzko-niemiecką firmę Baton Transport na model DAF XG, który będzie wykorzystywany na trasach międzynarodowych w całej Europie. Firma Baton Transport, założona w 2010 roku, dysponuje blisko 400 pojazdami ciężarowymi i zatrudnia około 800 pracowników. Przewoźnik łączy centra dystrybucji swoich klientów w 12 krajach europejskich i wyróżnia się w transporcie długodystansowym szybkimi czasami dostaw szerokiej gamy towarów. 

Skupienie na działalności biznesowej. Umowy na naprawy i serwis DAF MultiSupport są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb. Operatorzy mogą samodzielnie wybrać poziom usług i okres obowiązywania umowy, a także mają możliwość rozszerzenia jej zakresu, tak aby uwzględniała również na przykład zabudowy/nadwozia. Co więcej, to dealer DAF zajmuje się wszelkim planowaniem i administracją związaną z przeglądami, umożliwiając firmom transportowym skupienie się na ich podstawowej działalności.

Stała cena, maksymalna dostępność pojazdów. Dzięki umowie na naprawę i serwis DAF MultiSupport, operatorzy transportowi mają zapewnioną doskonale utrzymaną flotę i maksymalną dostępność pojazdów przy stałej cenie za kilometr. DAF MultiSupport obejmuje cztery pakiety serwisowe, począwszy od obsługi profilaktycznej aż po komplet wszystkich możliwych usług w zakresie napraw i konserwacji. Firma Baton Transport, dysponująca 8 biurami w Europie, wybrała umowy DAF MultiSupport Full Care jako standard dla swojej floty DAF, która składa się z ponad 90 pojazdów, w tym coraz większej liczby pojazdów DAF XF, XG i XG⁺ nowej generacji — zdobywców tytułu International Truck of the Year 2022.

Koncentracja na podstawowej działalności dzięki DAF MultiSupport. Claus Hansen, dyrektor generalny Baton Transport, komentuje: Przy zakupie pojazdów ciężarowych najważniejszymi kryteriami są funkcjonalność, komfort kierowcy, bezpieczeństwo i całkowity koszt eksploatacji. DAF MultiSupport daje nam jasny obraz łącznych kosztów. Oznacza to, że ciężarówki będą utrzymywane w dobrym stanie przez długi czas z zapewnieniem maksymalnego czasu pracy bez przestojów, a liczba faktur wystawianych przez warsztat jest ograniczona do minimum. Umowa na naprawy i serwis podpisana z firmą DAF jest dostosowana do naszych potrzeb i pozwala nam skupić się na prowadzeniu naszej podstawowej działalności.

Dla każdej firmy. Mike Hoefeijzers, dyrektor ds. usług komercyjnych w DAF Trucks, podsumowuje: Dzięki naszym doskonałym usługom pomagamy klientom w uniknięciu przetwarzania stosów faktur i utrzymaniu pojazdów ciężarowych na drodze. DAF MultiSupport gwarantuje maksymalny czas pracy bez przestojów przy minimalnym wysiłku i stałych kosztach na kilometr, co zwiększa wydajność transportu drogowego każdego operatora. Z uwagi na to, że umowa na naprawy i serwis DAF MultiSupport jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb, możemy zaoferować odpowiednią umowę serwisową każdej firmie — bez względu na jej wielkość.

[ materiały DAF Trucks ]


Fot. DAF Trucks


« powrót
Biuro Brokerskie Omega