LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 kwietnia 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plDFDS chce ochronić 202 miejsca pracy
Transport wodny

DFDS chce ochronić 202 miejsca pracy

2 lipca 2015 r.   |  Promy24.com

DFDS Seaways poinformował o zamiarze wykorzystania trzech promów do obsługi Kanału La Manche na połączeniu Calais-Dover: dwóch jednostek Berlioz i Rodin (wyczarterowanych do Eurotunnelu) oraz jednostki Malo Seaways obecnie pływającej na trasie. 


Po uwzględnieniu interesów wszystkich stron DFDS przekazał także, że złożył ofertę dla byłych pracowników MyFerryLink zrzeszonych w ramach SCOP SeaFrance. Zostaną oni zatrudnieni na trzech promach kursujących między Calais a Dover. Tym samym łączna francuskich pracowników obsługujących przeprawy DFDS Seaways z Calais oraz Dunkierki wzrośnie do tysiąca osób.

Dyrektor zarządzający DFDS Niels Smedegaard powiedział, że firma zdecydowała się złożyć ofertę dla SCOP SeaFrance na 202 miejsca pracy przez wprowadzenie trzeciego statku do Calais. DFDS jest na francuskim rynku promowym już 15 lat, w tym czasie wiele jednostek operatora pływało pod francuską flagą, a statki były obsługiwane francuskie załogi. Dyrektor zarządzający podkreśla, że firma jest bardzo zadowolona z lojalności, umiejętności i zaangażowania załóg statków, w tym wielu byłych pracowników SeaFrance. « powrót
Biuro Brokerskie Omega