AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
30 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plDFDS zamienia statki na Morzu Północnym i Bałtyku
Transport wodny

DFDS zamienia statki na Morzu Północnym i Bałtyku

29 listopada 2015 r.   |  Promy24.com

W celu optymalizacji ładowności na swoich trasach, DFDS przeprowadzi zamiany jednostek na Morzu Północnym i Bałtyku – zapowiedział Richard Berg-Larsen dyrektor zarządzający flotą operatora. Zmiany odbędą się w dniach 30 listopada i 2 grudnia.


Na trasie Rotterdam-Felixstowe, Britannia Seaways zastąpi jednostkę Anglia Seaways i będzie odbywać rejsy razem z Suecia Seaways i Selandia Seaways, zwiększając ładowność o 300 naczep w każdą stronę. Obecne dwa statki na trasie Rotterdam-Immingham wzrosną do trzech statków (Corona Seaways, Fiona Seaways i Anglia Seaways), które będą oferowały dodatkowe przeprawy promowe w weekendy oraz ruchliwe wtorki i czwartki, kiedy jest zapotrzebowanie na zwiększoną ładowność.

Na trasach z Göteborga sześć statków zostanie zamienionych, aby pomieścić ładunki przewożone do Brevik i Gandawy, gdzie obecnie niemal każdy rejs obecnie jest w całości zarezerwowany. Większe jednostki Begonia Seaways, Freesia Seaways i Magnolia Seaways zastąpią statki Primula Seaways, Petunia Seaways i Ficaria Seaways, które z kolei zostaną przeniesione na linię Göteborg-Brevik-Immingham.

Na Morzu Bałtyckim Optima Seaways i Athena Seaways będą wymieniały się na trasach w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na przewozy pasażerskie i towarowe w okresie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Do statków Optima Seaways i Regina Seaways do końca roku dołączy jednostka Patria Seaways na trasie Kiel-Kłajpeda. Athena Seaways i Victoria Seaways będą obsługiwały ruch pomiędzy Kłajpedą i Karlshamn.« powrót
Biuro Brokerskie Omega