LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plDobre wyniki lotniska w Jasionce
Transport lotniczy

Dobre wyniki lotniska w Jasionce

HH

Ponad 140 tys. pasażerów obsłużonych w lipcu i sierpniu to najlepszy wynik w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Wakacyjny rekord lotnisko zawdzięcza przede wszystkim podwojeniu ruchu na połączeniach czarterowych, a także większej liczbie podróżnych na lotach krajowych.

Łączna liczba operacji lotniczych w lipcu i sierpniu w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosła o jedną czwartą. Intensywnie pracujemy nad uruchomieniem nowych letnich kierunków w 2018 r., a także zwiększeniem liczby oferowanych miejsc na istniejących trasach, cieszących się największą popularnością. Chcemy również dalej rozwijać połączenia z portami przesiadkowymi – powiedział Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 

W miesiącach wakacyjnych lotnisko w Jasionce obsłużyło rekordową liczbę pasażerów na trasie Rzeszów-Warszawa, która w porównaniu rdr wzrosła o ponad 20%, a w sierpniu po raz pierwszy w historii przekroczyła 20 tys. pasażerów. Obsługujący połączenie LOT wykonuje codziennie cztery, a w niektóre dni pięć lotów z Rzeszowa do stolicy.« powrót
Biuro Brokerskie Omega