LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TESTY AUT TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 lipca 2019 r.
Reklama   +48 22 620 92 04     Kontakt 
www.pgt.plDuże przejęcie w branży telematyki
Transport drogowy

Duże przejęcie w branży telematyki

20 października 2015 r.   |  MM

Thermo King, producent rozwiązań dotyczących kontroli temperatury w transporcie, przeznaczonych do różnych zastosowań mobilnych i marka Ingersoll Rand, przejmuje firmę Celtrak.

Spółka ta jest światowym liderem w tworzeniu indywidualnych i zintegrowanych rozwiązań w zakresie śledzenia pojazdów i zarządzania flotą. Thermo King współpracował z Celtrak od 2005 r. w zakresie rozwiązań telematycznych TracKing™ - produktu dostępnego wyłącznie w sieci autoryzowanych dealerów firmy. To korzystne posunięcie dla firmy i naszych pracowników. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nasza współpraca z Thermo King układała się pomyślnie i jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do zespołu - powiedział Declan McAndrew, prezes zarządu Celtrak.

Rozwiązania telematyki są środkiem zapewniającym większą wiedzę na temat działania urządzeń oraz poprawiającym poziom obsługi klientów. Zgromadzone dane przyczyniają się do szybszego wykrywania potencjalnych problemów, umożliwiają obserwację chłodzonego towaru oraz dostarczają kluczowych informacji kierowcom i właścicielom flot.

 « powrót
Biuro Brokerskie Omega