LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
19 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plDwa nowe połączenia z Polski
Transport lotniczy

Dwa nowe połączenia z Polski

MM

SAS wzmacnia i rozwija ofertę swoich połączeń pomiędzy Polską i Skandynawią. Wraz z wprowadzeniem nowego letniego rozkładu 2017 oferta SAS rozszerza się o dwie nowe, całoroczne trasy z polskich lotnisk. W sezonie letnim SAS zaproponuje w sumie 16 nowych połączeń.

26 III to pierwszy dzień obowiązywania nowego, letniego rozkładu lotów, który będzie sukcesywnie wprowadzany w życie do końca miesiąca. W ramach tego rozkładu polscy podróżni będą mogli skorzystać z nowych połączeń na trasach Gdańsk – Bergen oraz Kraków – Sztokholm.

Nowa trasa ze Sztokholmu do Krakowa jest drugą łączącą stolicę Szwecji z Polską, natomiast bezpośrednio z Polski do norweskiego Bergen pasażerowie będą mogli polecieć po raz pierwszy. “Cały czas pracujemy nad poprawą naszej oferty skierowanej do klientów podróżujących nie tylko do i ze Skandynawii, ale także przez nią. Robimy to otwierając nowe połączenia, inwestując w serwisy i produkty zwłaszcza te szczególnie wysoko oceniane przez naszych pasażerów. Jesteśmy zadowoleni, że wraz z letnim rozkładem możemy zaoferować połączenia do dwóch kolejnych miast w Skandynawii”, mówi Wanda Brociek, Country Manager SAS na Polskę.

Bergen i Sztokholm. Od 26 III 2017 SAS rozpoczyna regularne połączenie na trasie z Krakowa do Sztokholmu. Połączenie będzie oferowane dwa razy w tygodniu, we czwartki i niedziele, co sprzyja wyjazdom na przedłużone weekendy. Sztokholm to piękne, zielone miasto zapewniające nie tylko atrakcje kulturalne, ale także historyczne. Od 29 marca 2017 SAS rozpoczyna przeloty na trasie Gdańsk - Bergen, trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki oraz piątki. Bergen to baza wyjazdowa wycieczek na norweskie fiordy. To miasto z listy światowego dziedzictwa UNESCO, Europejska Stolica Kultury. Bergen to idealna kombinacja natury, kultury i ekscytującego miejskiego życia przez cały rok. W sumie, wraz z wprowadzeniem rozkładu letniego 2017 oferta SAS to dziewięć tras z Polski do Skandynawii. Oprócz wspomnianych, dwóch nowych połączeń SAS operuje na następujących trasach: z Warszawy do Kopenhagi, z Gdańska do Kopenhagi, Sztokholmu i Oslo, z Poznania i Wrocławia do Kopenhagi oraz z Krakowa do Kopenhagi.

Nowe połączenia w letnim rozkładzie SAS. W letnim rozkładzie lotów SAS otwiera sześć nowych, całorocznych połączeń do popularnych miejsc w Europie zarówno dla pasażerów podróżujących służbowo jak i turystycznie. Całoroczne połączenia to: Kopenhaga – Wyspy Owcze, Kopenhaga – Ryga, Aalborg – Oslo, Bergen – Gdańsk, Sztokholm – Monachium oraz Sztokholm – Kraków.

Dodatkowo SAS otwiera dziesięć nowych letnich tras ze Skandynawii do popularnych miast wakacyjnych na południu Europy. Klienci SAS będą mogli skorzystać z następujących bezpośrednich połączeń: Kopenhaga – Malta, Kopenhaga – Olbia, Aarhus – Malaga, Oslo – Pristina, Stavanger – Nicea, Kristiansand – Malaga, Sztokholm – Lisbona, Sztokholm – Shannon, Sztokholm – Pristina oraz Sztokholm – Ibiza.

[ SAS ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega