LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
14 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plDwa razy więcej miejsca w naczepach kurtynowych
Transport drogowy

Dwa razy więcej miejsca w naczepach kurtynowych

Efektywnie i ekonomicznie

AS

Naczepy Kögel serii Cargo i Mega z opcją załadunku piętrowego, oferują dwa razy więcej miejsca na palety. Teraz można nimi transportować 66, a przy szczególnie starannym załadunku nawet 67 europalet.


Załadunek piętrowy w naczepie Kögel Mega   |   Fot. Kögel

Firmy spedycyjne mogą dzięki temu transportować w układzie piętrowym towary, których normalnie nie da się przewozić jedne na drugich. Pozwala to znacznie efektywniej i ekonomiczniej eksploatować naczepy.

Załadunek piętrowy. Przy użyciu stalowych szyn o profilu ceowym oraz teleskopowych aluminiowych belek do zabezpieczania całości, można szybko zbudować drugi poziom załadunku o  maksymalnej ładowności 10 t. Rachunek jest więc prosty - na dodatkowym poziomie można ułożyć kolejne 33 europalety.

Aluminiowe belki do zabezpieczania ładunku tylko nieznacznie zwiększają masę własną naczepy i nie powodują jakiegoś znaczącego ograniczenia ładowności. W razie transportu bez konieczności budowy drugiego poziomu załadunku, 24 belki można schować w opcjonalnie dostępnym schowku.

Przesuwany dach. Załadunek i wyładunek ułatwia, opcjonalny w wariantach Cargo i seryjny w wariantach Mega, dach przesuwny z funkcją podnoszenia.

We wszystkich pojazdach Kögel z plandeką kurtynową, także z opcją załadunku piętrowego, dzięki certyfikatowi DIN-EN-12642-Code-XL przy załadunku unieruchamianym kształtowo, nie jest wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenie ładunku.« powrót
Biuro Brokerskie Omega