LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plDzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym
Transport szynowy

Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym

Podkarpackie dni biznesu - 20-23 marca 2018 r.

HH

Oddział Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie organizuje czwartą edycję „Podkarpackich dni biznesu”, które zaplanowane zostały w dniach 20-23 marca 2018 r. Podobnie jak przy poprzednich edycjach partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.


„Podkarpackie dni biznesu” to przedsięwzięcie w formie tematycznych szkoleń, warsztatów i seminariów adresowanych do konkretnych grup odbiorców, wśród których główną grupę stanowią studenci, osoby planujące rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej i przedsiębiorcy.

W ramach tegorocznej edycji „PDB” organizowany jest "Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym”. Jest to przedsięwzięcie skierowane do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych kierunków związanych z transportem i logistyką, osób planujących rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej, przedsiębiorców a także innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Wśród tematów spotkania znajdują się także te związane z nowelizacją ustawy o kierujących pojazdami  i pierwsza pomoc - czyli zagadnienia dotyczące Nas wszystkich. Wydarzenie opiera się na przekazie wiedzy i doświadczeń niezbędnych dla każdego, zwłaszcza osoby planującej zatrudnienie lub biznes w branży transportowo-logistycznej.

Więcej szczegółów w harmonogramie spotkania i na plakacie oraz fanpage na FB: https://m.facebook.com/dzienbezpieczenstwawtransporcie/?tsid=0.6200972263406824&source=result« powrót
Biuro Brokerskie Omega