AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plDziesięć nowych ciągników we flocie podkarpackiego przewoźnika
Transport drogowy

Dziesięć nowych ciągników we flocie podkarpackiego przewoźnika

Mercedes Actros 1848 LS

13 lipca 2023 r.   |  SC

Do liczącej ponad 140 zestawów floty firmy Transsped w tym roku dołączają nowe Actrosy L. Dziesięć nowych ciągników 1848 LS, to pierwsze Mercedesy zamówione przez podkarpackiego przewoźnika od 2011 r. Transakcja została zawarta w rzeszowskim oddziale Sobiesław Zasada Automotive.


Dziesięć nowych Mercedesów Actros 1848 LS we flocie podkarpackiego przewoźnika   |   Fot. Daimler Truck Polska

Chcieliśmy wprowadzić i sprawdzić nową markę w naszej flocie, porównać te pojazdy z tymi, których używamy – mówi Filip Łuszczki, członek zarządu Transspedu. Dodatkowo o transakcji przesądziła dostępność pojazdów w momencie zamówienia i profesjonalizm dealera, firmy Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie. Satysfakcjonujący były także wyniki spalania po teście, który przeprowadziliśmy przed zakupem.

Firma Transsped działa na europejskim rynku jako przewoźnik, spedytor i operator logistyczny już od ponad 30 lat. Zlokalizowana w Malawie pod Rzeszowem rodzinna spółka posiada pięć oddziałów handlowych w Polsce, a oprócz międzynarodowych przewozów towarów neutralnych, rozpoczyna także świadczenie usług transportu produktów wymagających temperatury kontrolowanej. Pojazdy Transspedu można spotkać na drogach całej Europy Zachodniej, w tym przede wszystkim Szwajcarii i Anglii.  

Zakup 10 nowych Actrosów obejmuje także trzyletni kontrakt serwisowy, w ramach którego firma ma dostęp do usługi Mercedes-Benz Uptime, pozwalającej m.in. z wyprzedzeniem reagować na możliwość pojawienia się usterki. Pojazdy posiadają największe dostępne zbiorniki na paliwo o pojemności 1390 l, a także kabiny typu BigSpace z płaską podłogą, wyposażone w dwa miejsca do spania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z firmą Transsped, która należy do jednych z największych i najnowocześniejszych przewoźników w Polsce, i mamy nadzieję, że dziesięć nowych Actrosów spełni pokładane w nich oczekiwania – mówi Łukasz Pasieka, który odpowiada za transakcję ze strony Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie. Jestem przekonany, że zarówno sam produkt, jak i jakość obsługi w ramach kontraktu serwisowego przyniesie obu stronom wiele satysfakcji.

[ materiały Daimler Truck Polska Sp. z o.o. ]


Fot. Daimler Truck Polska

Fot. Daimler Truck Polska


« powrót
Biuro Brokerskie Omega