Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
28 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plElektryczne rozwiązania transportowe na targach
Transport drogowy

Elektryczne rozwiązania transportowe na targach

Scania prezentuje swoje pomysły na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleco

17 października 2023 r.   |  SC

Dwie elektryczne śmieciarki Scania oraz stacja ładowania DC zostały udostępnione dla odwiedzających Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO na stoisku wystawowym firmy. Wydarzenie odbywa się w dniach 17 – 19 X 2023 r. w Poznaniu.


Dwie elektryczne śmieciarki Scania oraz stacja ładowania DC zostały udostępnione dla odwiedzających Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO   |   Fot. Scania

Branża komunalna jest jedną z najbardziej zaangażowanych w transformację w kierunku zrównoważonego transportu. Wkrótce coraz więcej pojazdów z tego segmentu działających w miastach będzie zeroemisyjnych, a także wyposażonych w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Właśnie tego typu kompleksowe rozwiązania transportowe prezentuje Scania na POLECO.

Zmiana w kierunku zrównoważonego systemu transportowego nie musi powodować trudności. W Scania oferujemy znacznie więcej niż niezawodną flotę pojazdów elektrycznych. Nasze kompleksowe rozwiązania transportowe spełniają różnorodne potrzeby firm komunalnych. Wraz z każdym zelektryfikowanym pojazdem dostarczamy niezbędne wsparcie: od umów obsługowo-naprawczych, po doradztwo oparte na naszym doświadczeniu. Dodatkowo dzięki współpracy z naszymi partnerami zapewniamy wsparcie w zakresie infrastruktury do ładowania, jak i właściwego doboru urządzeń do ładowania – komentuje Piotr Korus, kierownik ds. rozwoju sprzedaży w Scania Polska S.A.

Podczas targów firma wystawia dwie elektryczne śmieciarki Scania P 230 B6x2.

Elektryczne rozwiązania transportowe Scania gwarantują zero emisji substancji szkodliwych oraz redukcję poziomu hałasu. Pojazdy komunalne mogą być bardziej przyjazne dla środowiska, jak i mieszkańców nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności. Śmieciarka elektryczna Scania gwarantuje też lepsze środowisko pracy kierowcy, a jej ładowanie może odbywać się zarówno ze standardowej sieci, jak i przenośnych stacji ładowania – dodaje Piotr Korus.

Na stoisku Scania dostępna będzie również stacja ładowania DC – Axon Easy – odpowiednia dla wszystkich pojazdów elektrycznych. Urządzenie umożliwia ładowanie do 3 pojazdów jednocześnie i jest zgodne z Eichrecht. Stacja posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu moc ładowania może być systematycznie zwiększana nawet po instalacji. Axon Easy jest przeznaczona do użytku w każdych warunkach pogodowych, jest także łatwa w montażu i obsłudze, stanowiąc doskonałe rozwiązanie w różnych lokalizacjach.

Elektryczne rozwiązania Scania są dostępne na targach POLECO w pawilonie 6, na stoisku 12.

[ materiały Scania ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega