LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plEurotunnel powiększa zdolność przeładunkową terminalu Folkestone
Transport wodny

Eurotunnel powiększa zdolność przeładunkową terminalu Folkestone

Promy24.com

Eurotunnel z końcem ubiegłego tygodnia oddał do użytku pięć nowych pasów oraz bramki odpraw check-in dla pojazdów ciężarowych na terminalu w Folkestone. Wprowadzenie udogodnień wpłynie na zwiększenie przepustowości terminala do 300 pojazdów na godzinę.


Wprowadzenie dodatkowych pasów jest częścią projektu „Terminal 2015”, który obejmuje działania rozbudowujące pojemność terminali zarówno w Folkestone jak i Coquelles, wzrost szybkości przepływu pojazdów oraz wprowadzenie trzech nowych pociągów towarowych.

Pięć nowych pasów usprawni dostęp z drogi M20 (węzeł 11A) oraz wpłynie na ulepszenie komfortu podróżowania dla społeczności lokalnej.

Wypowiadając się na temat nowego obiektu Jacques Gounon, dyrektor zarządzający grupy Eurotunnel stwierdził, że brytyjska gospodarka rozwija się, a handel z resztą Europy stanowi ogromną jej część. Nowe pasy oraz bramki check-in przeznaczone dla pojazdów ciężarowych zapewnią operatorowi dobrą przepustowość ładunków płynących z Wielkiej Brytanii i pomogą usprawnić ruch w hrabstwie Kent. « powrót
Biuro Brokerskie Omega