LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plEurotunnel prosi firmy transportowe o pomoc
Transport wodny

Eurotunnel prosi firmy transportowe o pomoc

Promy24.com
Eurotunnel w rozesłanej do swoich klientów wiadomości informuje, że w wyniku wzrostu liczby imigrantów poruszających się po drogach i autostradach wokół Calais, zdaje sobie sprawę, że niektórzy z klientów doświadczyli uszkodzenia ładunku, pojazdu a nawet ich kierowcy zostali narażeni na zagrożenie osobiste. Eurotunnel prosi o wypełnienie ankiety do 5 czerwca.

Eurotunnel podkreśla również, że jest świadomy faktu, że charakter i skala oddziaływania fali nielegalnej imigracji nie jest w pełni zrozumiała przez władze Francji i Wielkiej Brytanii.

W związku z tym, że operator tunelu jest zdeterminowany, aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność transportu przez Kanał La Manche, prosi przedstawicieli branży transportowej o przekazanie swoich doświadczeń, które zostaną następnie przedstawione władzom w celu podniesienia świadomości rządzących w sprawie rzeczywistego kształtu nielegalnej imigracji na Kanale.

Link poniżej prowadzi do krótkiej ankiety. Eurotunnel prosi o wypełnienie kwestionariusza o własne doświadczenia. Wszelkie informacje powinny być podane za 2015 rok tak, żeby odzwierciedlały tylko obecną sytuację i nie odnosiły się do historycznych zdarzeń o podobnym charakterze.

Link do ankiety znajduje się tutaj.

Eurotunnel prosi o wypełnienie ankiety do 5 czerwca.

Przewoźnik podkreśla, że dzięki wypełnionym kwestionariuszom będzie miał większe argumenty w ręku do zwrócenia uwagi na ten problem i zapewnienia wsparcia, by chronić przekraczających brytyjską granicę i umożliwić niezakłócony przewóz towarów.« powrót
Biuro Brokerskie Omega