LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plGrupa Geis - dostawca kompleksowych rozwiązań logistycznych
Logistyka

Grupa Geis - dostawca kompleksowych rozwiązań logistycznych

AS

Grupa Geis z siedzibą we frankońskim Bad Neustadt została założona w 1948 roku. Obecnie firma działa na rynku międzynarodowym jako dostawca kompleksowych rozwiązań logistycznych zatrudniając ponad 6.000 pracowników w powyżej 100  lokalizacjach centrach dystrybucyjnych i logistycznych w całej Europie.  Zeszło roczny obrót sięgnął  680 mil. EUR.


Geis w Polsce. Grupa Geis jest aktywna na rynku polskim od 2006 roku. Obecnie firma zatrudnia prawie 1200 pracowników w 45 oddziałach. W skład grupy Geis wchodzą w Polsce następujące spółki: Geis PL Sp. z o.o., Geistransport PL S. z o.o., Geis Cargo International Poland Sp. z o.o., ET Logistik Sp. z o.o. oraz K-EX Sp. z o.o..  Grupa Geis świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego, transportu paczek, przesyłek paletowych oraz indywidualnych, transportu całopojazdowego i częściowego, transportu morskiego i lotniczego, usług celnych oraz logistyki magazynowania – od składowania towarów do kompleksowych projektów logistycznych. 

Dostęp do międzynarodowych sieci, siła i synergia firm w grupie pomagają utrzymać najwyższy poziom jakości, zapewniając wszystkie usługi u jednego operatora.« powrót
Biuro Brokerskie Omega