LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
19 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plHybrydowy prom "Berlin"
Transport wodny

Hybrydowy prom "Berlin"

Ekologicznie i szybko do Skandynawii

HH

Do floty armatora Scandlines dołączył prom hybrydowy "Berlin", który kursuje między Rostockiem a Gedser. Oferuje najkrótszy czas dotarcia z Polski do Danii.


Z oddalonego od Świnoujścia o 180 km Rostocku wiedzie najkrótsza trasa z Polski do Danii - rejs trwa zaledwie 2 godz. Nowy prom z przyjaznym dla środowiska napędem hybrydowym, dzięki podwojonej ilości miejsc parkingowych może przyjąć nawet 1,3 tys. pasażerów – o 300 więcej niż dotychczas.

Berlin” należy do największej na świecie floty promów hybrydowych, które łączą tradycyjny napęd silnikiem wysokoprężnym z napędem akumulatorowym. Nowocześnie wyposażony pokład promu zapewnia dużo otwartej przestrzeni – jest tu miejsce dla rodzin z dziećmi, pasażerów szukających wypoczynku czy też chcących coś przekąsić. Na podróżnych czeka wiele atrakcji, w tym np. wspaniały taras do opalania i obserwacji morza oraz obiektów portowych. Do dyspozycji pasażerów oddano również sklep pokładowy.

Przeprawa umożliwia polskim turystom jednodniową wycieczkę do Kopenhagi i Malmö lub też spędzenie atrakcyjnego weekendu w najpiękniejszych zakątkach Skandynawii.« powrót
Biuro Brokerskie Omega