Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
29 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plIVECO wspiera finał Szlachetnej Paczki
Transport drogowy

IVECO wspiera finał Szlachetnej Paczki

10 grudnia 2018 r.   |  AS

Już trzeci rok z rzędu IVECO było motoryzacyjnym partnerem finału Szlachetnej Paczki, który odbył się w dniach 8-9 grudnia.

 


W tegorocznej akcji finałowej Szlachetnej Paczki udział wzięło 16 samochodów IVECO DAILY, które rozwiozły prezenty do 158 rodzin w 58 miastach, pokonując prawie 6 tys. km.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że również w tym roku sieć dealerska IVECO mogła wesprzeć akcję Szlachetnej Paczki. Samochody IVECO DAILY pomagały wolontariuszom w dostarczeniu przygotowanych darów dla najbardziej potrzebujących. W tym roku była to rekordowa ilość 179 wolontariuszy Szlachetnej Paczki, z którymi współpracowała sieć dealerska IVECO. Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz życzyć spokojnych świąt Bożego Narodzenia  mówi Tomasz Wykrota, Marketing Manager IVECO Poland.

W tym roku IVECO Poland przygotowało również nietypową kartkę z życzeniami świątecznymi oraz dedykowaną z tej okazji stronę www, dzięki której każdy może stworzyć życzenia świąteczne i wysłać je do swoich znajomych, a także wspomóc Szlachetną Paczkę poprzez wpłatę środków. Wszystkich, którzy chcą również zaangażować się w tą inicjatywę, odsyłamy do śledzenia profili IVECO na LinkedIn i Facebook.

Dzięki zaangażowaniu dealerów sieci IVECO, możliwa była pomoc potrzebującym rodzinom. 

[ info IVECO ]


Fot. IVECO

Fot. IVECO


« powrót
Biuro Brokerskie Omega