LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plJubileuszowa, 15. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji
Logistyka

Jubileuszowa, 15. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji

AS

Coroczne święto polskiej logistyki czeka w tym roku wyjątkowa odsłona. 8 XII 2016 r. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się bowiem już 15. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Pomimo jubileuszu, nie zabraknie tradycyjnych i zarazem najważniejszych punktów programu.

Na Galę Logistyki, Transportu i Produkcji przybywają przedstawiciele kadry zarządzającej czołowych firm logistycznych, transportowych i produkcyjnych. W tak prestiżowym gronie przedstawimy wyniki unikatowych badań rynkowych, oceniających efektywność łańcuchów dostaw, innowacje produktowe i twórczość operacyjną menedżerów. Marka, którą Gala Logistyki, Transportu i Produkcji wypracowała sobie przez półtorej dekady stawia ją w roli branżowego święta, w którym trzeba uczestniczyć.

Podczas wydarzenia po raz kolejny wyłonimy Operatora Logistycznego Roku. W niezależnym badaniu prowadzonym wspólnie z agencją DGC wśród klientów operatorów logistycznych, oceniane są zakres i jakość usług logistycznych oferowanych na rynku. Opierając się na najważniejszych wskaźnikach nagradzani zostają ci operatorzy, którzy wyróżniają się na tle konkurencji. Dodatkowe wyróżnienia Lider Logistyki przyznawane są z myślą o wyspecjalizowanych podmiotach. Statuetki trafiają do najlepszych firm, świadczących usługi logistyczne w poszczególnych segmentach rynku. 

W ramach jubileuszowej edycji Gali po raz pierwszym rozdane zostaną nagrody w zupełnie nowej formule konkursu Supply Chain Designer. W jego ramach promujemy inicjatywę i twórczość operacyjną kadry zarządzającej firm produkcyjnych i handlowych. Wybór najlepszych projektów dokonywany jest w publicznym głosowaniu, zaś nominacji spośród kilkudziesięciu propozycji dokonał zespół redakcyjny Wydawnictwa Eurologistics.

Konkurs Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji wyłania z kolei innowacyjne produkty i usługi wspierające pracę działów logistycznych. Nagrodzone zostaną rozwiązania w logistyce, transporcie i produkcji, które wdrożono lub usprawniono w tych sektorach w ciągu ostatnich dwóch lat lub które wkrótce będą implementowane. Nagrody na podstawie nadesłanych zgłoszeń przyznaje jury, złożone z przedstawicieli świata biznesu i nauki.

Rozdaniu nagród towarzyszyć będzie uroczysty bankiet i część artystyczna, w której zobaczymy finalistów programu Voice of Poland. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Kammel. Zapraszamy do włączenia się w obchody jubileuszu Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie gala.eurologistics.pl.« powrót
Biuro Brokerskie Omega