LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 kwietnia 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plKolejne 700 punktów ładowania aut
Transport drogowy

Kolejne 700 punktów ładowania aut

Z DKV w Polsce dzięki współpracy z Elocity

21 listopada 2022 r.   |  SC

DKV Mobility, europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, rozszerza swoją sieć o ponad 700 publicznych punktów ładowania w Polsce, zarządzanych przez firmę technologiczną Elocity.  Nowe stacje ładowania będą dostępne dla użytkowników aplikacji DKV Mobility i karty DKV Fleet Card +Charge.

Dla kierowców oznacza to jeszcze szerszy wybór miejsc z dostępem do energii elektrycznej.

Cieszymy się z partnerstwa z Elocity, bo dla naszych użytkowników to kolejne ułatwienie w korzystaniu z transportu zeroemisyjnego - mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility. Nasza współpraca powinna zwrócić uwagę zwłaszcza klientów flotowych i biznesowych - dodaje Mehringer. Polska spółka Elocity dostarcza bowiem technologię dla nowoczesnych punktów ładowania prądem zmiennym AC, zlokalizowanych w dużych miastach, w tym w biurowcach i hotelach. 

Podstawą rozwoju elektromobilności jest możliwość swobodnego poruszania się na terenie całej Europy. Niezbędny w tym celu jest nie tylko rozwój sieci, ale też narzędzia, które ułatwiają rozliczenia finansowe oraz zarządzanie flotą aut na prąd. 

Oferujemy rozwiązania dla infrastruktury ładowania, które spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z międzynarodowymi liderami sektora, takimi jak DKV Mobility, i dodania do ich sieci - mówi Michał Baranowski, CEO Elocity. Sieć stacji, do których dostarczamy oprogramowanie, doskonale wpisuje się w międzynarodowe standardy. Cieszę się, że dostrzegają to nie tylko inwestorzy, decydujący się na partnerstwo z nami na zasadach white label, ale również doświadczone firmy, które od lat przyczyniają się do rozwoju motoryzacji i ułatwiają życie kierowców. - podsumowuje Baranowski. 

Poszerzanie sieci z dostępem do energii elektrycznej to naturalny kierunek rozwoju DKV Mobility i kolejny krok dla zrównoważonej przyszłości. Operator od niemal 90 lat dostarcza pionierskie produkty i usługi dla transportu kołowego, które podnoszą wygodę i wydajność funkcjonowania firm. Przewoźnicy i floty aut osobowych mogą korzystać z rozwiązań oferowanych przez DKV w ponad 50 krajach Europy. Firma prowadzi wiodącą platformę B2B do płatności w trasie, która coraz większy nacisk kładzie na elektromobilność. Operator zapewnia dziś użytkownikom dostęp do ponad 344 000 punktów ładowania, do których dołączają właśnie nowe lokalizacje obsługiwane przez Elocity.

[ materiały DKV ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega