AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plLa Jonquera odnawia certyfikat bezpieczeństwa
Transport drogowy

La Jonquera odnawia certyfikat bezpieczeństwa

Parking dla ciężarówek OnTurtle w La Jonquera odnawia certyfikat bezpieczeństwa TAPA

16 lutego 2023 r.   |  SC

OnTurtle odnawia certyfikat 2 poziomu stowarzyszenia Transported Asset Protection Association (TAPA) na swoim parkingu dla ciężarówek w La Jonquera. Dzięki temu atestowi, firma będąca wzorcem dla efektywnej mobilności towarowej w Europie potwierdza swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo w transporcie profesjonalnym.


Parking dla ciężarówek OnTurtle w La Jonquera odnawia certyfikat bezpieczeństwa TAPA   |   Fot. OnTurtle

Współpraca OnTurtle z Transported Asset Protection Association (TAPA) rozpoczęła się w 2019 roku, po tym jak OnTurtle zostało pierwszym hiszpańskim partnerem organizacji. Po roku firma świadcząca profesjonalne usługi transportowe przeszła pierwszy audyt zgodności z wymogami bezpieczeństwa parkingowego (PSR) na poziomie 3, co dało jej kwalifikację do certyfikatu TAPA EMEA. Następnie parking dla ciężarówek w La Jonquera otrzymał certyfikat 2 kategorii, który gwarantuje średni poziom bezpieczeństwa. Gwarancja, którą TAPA odnowiła w tym roku.

Standardy bezpieczeństwa zdefiniowane przez TAPA – PSR, określają zarówno minimalne dopuszczalne standardy, aby parking mógł być uznany za bezpieczny, jak i metody, które należy stosować w celu utrzymania tych standardów, a także procesy i normy, których muszą przestrzegać operatorzy parkingowi, aby uzyskać certyfikację. Bardzo ważne jest dla nas zaoferowanie bezpiecznej przestrzeni, w której przewoźnicy mogą robić sobie przerwy bez narażania towaru na niebezpieczeństwo – mówi Marta Fàbregas, Chief Commercial and Marketing Manager w OnTurtle. Jednocześnie aktualizujemy i ulepszamy usługi na stacji, tak aby kierowca czuł się jak najbardziej komfortowo w naszych obiektach – dodaje.

Parking dla ciężarówek OnTurtle w La Jonquera, kilka kilometrów od granicy z Francją, posiada 24-godzinny system monitoringu, aby zagwarantować korzystającym z niego spokój w czasie odpoczynku. Parking jest w pełni ogrodzony i oświetlony, a dostęp do niego jest ograniczony dla korzystających za pomocą spersonalizowanego kodu. W ten sposób pojazdy i towary są zawsze chronione.

Przebudowany w 2021 roku obszar usługowy OnTurtle stał się międzynarodowym hubem transportu drogowego o powierzchni 25 000m2 i jednostką flagową firmy. Dzięki dystrybutorom do jednoczesnego tankowania oleju napędowego A i AdBlue oraz szerokiej gamie usług, takich jak toalety, prysznice, pralnia, hotel, sklep, supermarket czy restauracja, oferuje ona wszystko, czego może potrzebować przewoźnik podczas swojego pobytu. Stacja posiada również unikalną w skali Europy instalację mikrofiltracji gwarantującą paliwo najwyższej jakości, która posiada znak jakości SGS.

OnTurtle jako pierwsza hiszpańska firma uzyskała certyfikat TAPA dla swojego parkingu w 2019 roku, po tym jak została partnerem stowarzyszenia. Wraz z uznaniem ESPORG, które posiada od 2016 roku, certyfikat TAPA gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo tego parkingu dla transportu profesjonalnego, zarówno dla kierowców, jak i dla przewożonych przez nich towarów.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega