LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TESTY AUT TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 lipca 2019 r.
Reklama   +48 22 620 92 04     Kontakt 
www.pgt.plLider rynku wprowadza usługę Premium
Transport drogowy

Lider rynku wprowadza usługę Premium

Nowe trasy, nowe autobusy

22 września 2015 r.   |  Cezary Banasiak

W poniedziałek, 14 września, odbyła się konferencja prasowa firmy PolskiBus.com, na której zarząd ogłosił wprowadzenie nowej usługi "Gold", kierowanej do bardziej wymagającej grupy pasażerów. Ceny biletów mają oczywiście zaczynać się od złotówki, ale docelowo będzie to usługa droższa od standardowej.


Sir Brian Souter przedstawia nową markę   |   Fot. Cezary Banasiak

Nowość ma polegać przede wszystkim na poprawie komfortu podróżowania. W nowych autokarach zwiększono ilość miejsca na nogi i zarazem zmniejszono łączną liczbę siedzeń (w dotychczasowych liniowcach było ich od 72 do 89, teraz zaledwie 58). Dodatkowo pojawią się też "wysepki" z poczwórnymi miejscami ze stolikiem, a także wzbogacona oferta cateringowa.

Marka "Gold" będzie obsługiwała linię G6 Warszawa - Kraków z 4 dziennymi połączeniami oraz linię G4 Warszawa - Wrocław, z 3 połączeniami w ciągu dnia. Jak podano, każdy z nowych autokarów kosztował 1,7 mln zł, a cała inwestycja wyniosła ponad 10 mln zł.

Mamy nadzieję na poszerzenie grona naszych pasażerów o większą liczbę klientów biznesowych. PolskiBusGold.com to praca i podróż w tym samym czasie, czyli efektywne zarządzanie czasem w komfortowych warunkach. To niezwykle atrakcyjna alternatywa dla podróży służbowych samochodem. Mamy też świadomość, że wielu pasażerów, którzy towarzyszyli nam od ponad 4 lat, dorastała wraz z nami. U części z nich zmieniły się w tym czasie również oczekiwania. To między innymi dla nich powstał PolskiBusGold.com, który sprawia, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić bardzo różne potrzeby będąc komfortową przestrzenią do pracy, rozrywki i relaksu w czasie podróży – powiedział Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.

Kolejne trasy i miasta. Przy okazji prezentacji nowej usługi, PolskiBus.com przedstawił także informację o rozszerzeniu swojej oferty o 8 całkowicie nowych linii i dołączeniu 17 nowych miast do swojej siatki połączeń (m.in. Augustów, Biała Podlaska, Elbląg, Płock czy Sandomierz). Uruchomiona zostanie także nowa międzynarodowa trasa wiodąca z Warszawy przez Wilno i Rygę do Tallinna.« powrót
Biuro Brokerskie Omega