LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plMuminki opanowały prom Silja Serenade
Transport wodny

Muminki opanowały prom Silja Serenade

Promy24.com

W poniedziałek, 23 listopada 2015 roku, statek Silja Serenade należący do Silija Line (Tallink Group) powrócił do ruchu po pobycie w stoczni Rauma. Podczas dwutygodniowego okresu dokowania przeprowadzono wiele renowacji, jednak Tallink zapowiada kolejne zmiany. W ciągu pierwszych tygodni grudnia wszystkie 26 kabin rodzinnych zostanie odnowionych, aby lepiej zaspokoić potrzeby rodzin z dziećmi. Dodatkowo dziesięć z nich zyska nowy, „muminkowy” wygląd.


Nowe kabiny „Moomin Family” zyskają wygląd prosto z bajki! Projektant wnętrz Marjut Nousiainen przeniósł Muminki na tekstylia i dekoracje. Stylizowane kabiny znajdują się na dziobie statku, a widok z nich rozciąga się na promenadę.

Muminki to postaci z serii książek i komiksu stworzonych przez fińskiego ilustratora i pisarza Tove Janssona. Marka „Muminki” jest własnością Moomin Characters Ltd. CEO firmy Roleff Kråkström jest bardzo zadowolony ze współpracy z Silja Line. Nowa kategoria kabin jest już w sprzedaży na rejsy, które będą odbywały się od 10 grudnia 2015 roku.

Rezerwacje wszystkich kabin rodzinnych (Moomin, Family Promenade i Family Seaside) są możliwe dla minimum trzech pasażerów. Co najmniej jeden z pasażerów musi być dzieckiem poniżej 18 roku życia. Zmiana dla kabin rodzinnych dotycząca minimum trzech pasażerów dotyczy także statku Silja Symphony.« powrót
Biuro Brokerskie Omega