LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNa pomoc firmom z sektora TSL
Transport drogowy

Na pomoc firmom z sektora TSL

Teleroute otwiera swoją platformę

AS

W odpowiedzi na kryzys związany z koronawirusem, Teleroute zaprasza firmy zajmujące się ciężarowym transportem drogowym, spedycją i logistyką do bezpłatnego dołączenia do swojej społeczności do końca czerwca.


Teleroute - otwiera swoją platformę, oferując bezpłatny dostęp do europejskiej giełdy ładunków   |   Fot. Alpega / Teleroute

W normalnych czasach na Teleroute publikowanych jest ponad 200 tys. ofert dziennie. Pandemia COVID-19 doprowadziła jednak do drastycznego wzrostu wolumenu towarów dla takich branż jak farmaceutyka i handel detaliczny. Wszystko to wystawia na próbę zdolność reakcji sektora transportu i logistyki, który odgrywa kluczowa rolę w zarządzaniu tym kryzysem.

Z tego powodu giełda ładunków Teleroute, należąca do grupy Alpega, chce pomóc w złagodzeniu tej sytuacji, oferując do końca czerwca i bez żadnych zobowiązań bezpłatny dostęp wszystkim firmom zajmującym się ciężarowym transportem drogowym, spedycją i logistyką, które chcą dołączyć do tej platformy.

Fabrice Douteaud, CEO Giełd Ładunków, komentuje: Uważamy, że naszym obowiązkiem jest pomagać społeczeństwu na wszystkie możliwe sposoby w tym trudnym okresie. Dlatego dołączamy do fali solidarności, znacznie rozbudowując naszą społeczność transportową dzięki tym tymczasowym środkom i przyczyniając się do przezwyciężenia logistycznych wyzwań, przed którymi stoimy. Przekazując informacje o tej inicjatywie, wszyscy możemy pomóc w dalszym kształtowaniu współpracy transportowej.

Wszystkie gwarancje bezpieczeństwa oferowane przez Teleroute, takie jak polityka jakości przyjmowania nowych członków lub niedawno wprowadzona usługa Gwarancji Płatności, pozostają niezmienione. Głównym celem jest dalsze zapewnianie branży TLS najlepszej możliwej sieci współpracy partnerskiej w czasie, gdy właśnie ta współpraca pomiędzy firmami transportowymi jest tak istotna. Dlatego bezpieczeństwo platformy pozostaje priorytetem numer jeden.

Giełdy transportowe powstały w celu osiągnięcia większej wydajności w transporcie i połączenia różnych podmiotów z sektora ze sobą. Teraz od nas wszystkich zależy stworzenie silniejszej społeczności transportowej, która właśnie w takich czasach powinna zjednoczyć się bardziej niż kiedykolwiek. #Allinthistogether

Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatny dostęp do Teleroute.

[ mat. prasowe Alpega ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega