LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
19 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNajlepszy elektryk na długie trasy
Transport drogowy

Najlepszy elektryk na długie trasy

Nissan Ariya po raz kolejny zbiera zasłużone pochwały

SC

Nissan Ariya został uznany za „najlepszy samochód na dalekie trasy” w Wielkiej Brytanii pokonawszy Volvo XC60 oraz BMW iX3. Wyróżnienie jest tym wartościowsze, że zwycięzców nie wybierają jurorzy z branży, a po prostu właściciele samochodów.


Nissan Ariya został uznany za „najlepszy samochód na dalekie trasy” w Wielkiej Brytanii pokonawszy Volvo XC60 oraz BMW iX3. Wyróżnienie jest tym wartościowsze, że zwycięzców nie wybierają jurorzy z branży, a po prostu właściciele samochodów.   |   Fot. Nissan

Nissan ARIYA został uznany za „najlepszy samochód na dalekie trasy” w Wielkiej Brytanii w plebiscycie Auto Trader New Car Awards 2024, pokonawszy Volvo XC60 oraz BMW iX3, również rywalizujące o ten tytuł. Auto Trader New Car Awards różni się od innych plebiscytów motoryzacyjnych tym, że zwycięzcy nie są wybierani przez branżowych jurorów, a przez osoby, których opinie liczą się najbardziej, czyli przez właścicieli samochodów.

W tym roku internetową ankietę wypełniło ponad 200 tys. brytyjskich kierowców, którzy zrecenzowali w niej użytkowane przez siebie samochody. Zatem to najbardziej wartościowe opinie, oparte na rzeczywistych doświadczeniach, dały podstawę do wyłonienia zwycięzców. Nagroda Auto Trader dla Nissana ARIYA jest najnowszym z licznych trofeów zdobytych przez tego w pełni elektrycznego crossovera od czasu jego pojawienia się na brytyjskim rynku.

Wśród organizacji, które doceniły jego liczne zalety, jak na przykład zasięg do 533 km, są Caravan and Motorhome Club, Company Car & Van i The Car Expert. ARIYA ma na swoim koncie także tytuł Samochodu Roku Auto Express. W ankiecie Auto Trader poproszono właścicieli i użytkowników pojazdów o ich ocenę z uwzględnieniem różnych czynników związanych z ich stylem życia.

Erin Baker, dyrektor i redaktor naczelna Auto Trader, powiedziała: Przy tak dużym zasięgu, komforcie oraz eleganckiej sylwetce nie jest niespodzianką, że to właśnie Nissan ARIYA został uznany za najlepszy model przez osoby pokonujące dalekie trasy. Właściciele są zachwyceni jego niskimi kosztami eksploatacji oraz wyposażeniem i technologiami, które ułatwiają długie podróże. Jeden z nich tak podsumował ten samochód: To komfortowy krążownik na długie trasy. Ma świetne osiągi i niskie koszty utrzymania. Jest też bardzo przyjazny dla środowiska. Nie ma się do czego przyczepić. Nic dodać, nic ująć, prawda?.

Fiona Mackay, dyrektor ds. marketingu w brytyjskim oddziale Nissana, powiedziała: Oczywiście cieszymy się, że Nissan ARIYA został wybrany najlepszym samochodem na długie trasy w tegorocznym plebiscycie Auto Trader New Car Awards. Tym bardziej, że ta nagroda jest oparta na autentycznych opiniach właścicieli tego modelu z całej Wielkiej Brytanii. Pomoże ona rozwiać resztkę mitów, jakoby samochody elektryczne nadawały się wyłącznie na krótkie trasyOprócz atutów na długie podróże ARIYA ma do zaoferowania znacznie więcej. To elegancki, w pełni zelektryfikowany crossover, łączący funkcjonalność uniwersalnego SUV‑a z przestronnością, komfortem i stylem kompaktowego samochodu klasy premium. Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody od Auto Trader.

Respondentów poproszono o ocenę swoich samochodów w 16 kategoriach, między innymi pod względem niezawodności, osiągów, stylistyki czy kosztów eksploatacji. Zapytano ich również o ogólne zadowolenie z użytkowanego pojazdu oraz o to, czy poleciliby go innym.

Erin Baker powiedziała: Koncepcja Auto Trader New Car Awards jest nieco inna w porównaniu z różnymi konkursami tego typu. W naszym plebiscycie nagradzane są marki i samochody, które cieszą się uznaniem rzeczywistych użytkowników, a nie branżowych ekspertów. Edycja 2024 była już ósmą w historii tego dorocznego plebiscytu. Aż ponad 200 000 właścicieli samochodów podzieliło się swoimi odczuciami na temat użytkowanych przez siebie aut, więc jest bardzo wartościowy i dokładny zbiór opinii konsumentów. Gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom i finalistom – dodała.

[ materiał Nissan ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega