LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
06 grudnia 2022 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plNiedługo po premierze trzy produkty, ale i nowe usługi
Transport drogowy

Niedługo po premierze trzy produkty, ale i nowe usługi

Kögel szykuje się na zbliżające się monachijskie targi

4 maja 2019 r.   |  AS

Na tegorocznych targach transport logistic, które odbędą się w dniach 4-7 VI 2019 r. w Monachium pod hasłem „Innovations made for you!" Kögel zaprezentuje m.in. naczepę generacji NOVUM, która otrzymała nagrodę branżową Trailer Innovation 2019 (na hanowerskich targach IAA).


Podwozie Kögel Port 45 Triplex i naczepa Kögel Cargo Rail   |   Fot. Kögel

Naczepa Kögel Trucker Trailer i Port 45 Triplex . Kögel zaprezentuje dwa pojazdy: nową wersję naczepy Kögel Trucker Trailer oraz Port 45 Triplex. KTT została  stworzona w odpowiedzi na ankietę przeprowadzoną przez firmę Kögel wśród zawodowych kierowców, na Truck Grand Prix, Wolfsmeile i na autostradowych parkingach, na temat „perfekcyjnej naczepy dla kierowców”. Na targach transport logistic 2019 prezentowana naczepa KTT będzie wyposażona w system szybkiego otwierania i zamykania Kögel FastSlider. W ten sposób firma Kögel odpowiada na zapotrzebowanie kierowców w zakresie skrócenia czasu załadunku oraz zapewnienia kierowcom szybszej, prostszej i bezpieczniejszej obsługi podczas załadunku i rozładunku. Generację naczep NOVUM wyposażono w wiele opcjonalnych „plusów”, dostosowanych do wymagań kierowców.

Drugim pojazdem będzie nowo opracowane lekkie podwozie podkontenerowe z wysuwem środkowym. Podwozie Kögel Port 45 Triplex miało swoją premierę na targach pojazdów użytkowych IAA 2018. Na targach transport logistic 2019 inżynierowie Kögel zaprezentują naczepę, w której obniżyli jej masę własną. Ta naczepa kontenerowa, która w wyposażeniu podstawowym ma niewielką masę własną wynoszącą 4450 kg, umożliwia obciążenie ładunkiem o masie całkowitej 41 000 kg. Obciążenie sprzęgu siodłowego wynosi 14 000 kg. Naczepa przeznaczona jest do transportu kontenerów ISO o wymiarach 20, 30, 40 i 45 stóp, oraz kontenerów typu Highcube o wymiarach 40 i 45 stóp.

Naczepa Kögel Cargo Rail i nowe usługi Kögel. Trzeci prezentowany produkt to nowa naczepa Kögel Cargo Rail generacji NOVUM. Ten wariant pojazdu przystosowanego do przeładunku kolejowego posiada również zoptymalizowaną ramę zewnętrzną i udoskonalone nadwozie, charakterystyczne dla generacji NOVUM. Oba te elementy sprawiają, że naczepa Kögel Cargo Rail jest nie tylko jeszcze bardziej wytrzymała, ale także ułatwia codzienną obsługę. Dodatkowo w NOVUM, czyli w nowej generacji naczep Kögel Cargo Rail, wprowadzano wysoki stopień indywidualizacji, dzięki czemu można dostosować naczepę do konkretnych wymagań firm spedycyjnych. Dzięki niskiej masie własnej od 6350 kilogramów w wyposażeniu podstawowym jest ona szczególnie ekonomiczna podczas transportu.

Kolejne atrakcje stoiska targowego to powiększony zakres usług dotyczących naczep, takie jak finansowanie, pełny serwis, pomoc drogowa i telematyka. Kögel Finance oferuje m.in. interesujące rozwiązania finansowe, które gwarantują płynność finansową, jak np. wynajem, zakup i leasing prezentowanych produktów zgodnie ze specjalnie stworzoną ofertą targową. Inne atrakcyjne oferty targowe to np. pełny serwis Kögel z pakietem standardowym od 2,50 euro za dzień* i oferta Kögel Telematics od 0,25 euro za dzień z pakietem BasicTrailer, który łączy usługi PosControl, TrailerControl i EBSControl. Kögel zaprezentuje również nowo rozbudowany i zmodernizowany internetowy serwis części zamiennych „Parts Shop” z nowym inteligentnym systemem zarządzania gwarancjami.

* 120 000 km rocznie, czas trwania 60 miesięcy.« powrót
Biuro Brokerskie Omega