LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNorweskie Vikersund z podkładami polskiego producenta
Transport szynowy

Norweskie Vikersund z podkładami polskiego producenta

MM

Grupa Track Tec S.A. wkroczyła na kolejny skandynawski rynek. Po Szwecji, gdzie dostarczono podkłady drewniane m.in. do portowych miejscowości Ystad oraz Piteå czy też na potrzeby linii kolejowej „Inlandsbanan”, produkty polskiej spółki trafiły do Norwegii. To pierwsze zlecenie producenta na tym rynku.

Grupa, poza prężnym rozwojem działalności związanym z koniecznością zaspokojenia potrzeb rynku krajowego, konsekwentnie umacnia swoją obecność na rynkach międzynarodowych. Dostawy do Vikersund w Norwegii objęły łącznie 3 tys. sztuk impregnowanych podkładów kolejowych z drzewa sosnowego.

Podkłady należą bezsprzecznie do grupy najbardziej krytycznych elementów nawierzchni szynowej. Z tego też powodu tak ważna jest ich jakość i profesjonalny montaż. Te oferowane przez Track Tec są synonimem niezawodności i ponadprzeciętnej trwałości – odpowiadają najwyższym standardom technicznym i technologicznym, jak również spełniają wszystkie wymagane normy oraz dyrektywy europejskie i standardy zarządców infrastruktury szynowej. Swoją pozycję Grupa potwierdza systematycznie na najbardziej wymagających rynkach, w drodze zróżnicowanych audytów oraz certyfikacji, a jej produkty podlegają procesowi doskonalenia w trybie ciągłym, co zapewnia ich niezawodność, trwałość i długotrwałe użytkowanie.

Mamy ponad 90 lat doświadczenia w produkcji podkładów drewnianych. To uprawnia nas do stwierdzenia, że stoją za nami doświadczenie, kompetencje i gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Nasza strategia rozwoju opiera się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości. To pozwala nam dynamicznie rozwijać działalność także na rynkach międzynarodowych. Oczywiście nie ustajemy w przygotowaniach do planowanych na lata 2018-2023 pracach remontowych na polskiej sieci kolejowej. Nasi eksperci skrupulatnie analizują potrzeby rynku, ale jedną z naszych najmocniejszych stron jest umiejętność szybkiej reakcji na nie – powiedział Jarosław Pawluk, prezes zarządu Grupy Track Tec.« powrót
Biuro Brokerskie Omega