LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 kwietnia 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plNowa platforma skierowana do świata transportu
Transport drogowy

Nowa platforma skierowana do świata transportu

IVECO uruchamia IVECO LIVE CHANNEL

23 października 2020 r.   |  SC

IVECO LIVE CHANNEL tworzy wirtualny dom dla swoich klientów i entuzjastów, pozwalający spotykać się, utrzymywać kontakt z marką oraz śledzić najnowsze informacje. Zgodnie z aktualnymi trendami cyfryzacji marka w rekordowym czasie uruchamia nową platformę służącą rozwijaniu relacji z klientami i światem transportu.


Nowa platforma skierowana do świata transportu - IVECO uruchamia IVECO LIVE CHANNEL   |   Fot. IVECO

IVECO LIVE CHANNEL działa na razie w globalnej wersji angielskojęzycznej. Wkrótce pojawią się też sekcje poświęcone Francji, Hiszpanii, Niemcom, Włochom i Polsce, oferujące treści krajowe w lokalnych językach.

W IVECO chcemy być pionierami, także w przechodzeniu do cyfrowych rozwiązań. IVECO LIVE CHANNEL jest nowym wirtualnym domem naszej marki, w którym możemy spotykać się z klientami i ich aktywizować umożliwiając odkrywanie fascynującego świata IVECO poprzez rozrywkowe medium. To nie jest kolejne narzędzie pomagające zachować dystans społeczny, ale prawdziwa przyszłość! - powiedział Thomas Hilse, IVECO Brand President

To kanał internetowy stworzony z myślą o aktywizacji klientów, dostarczaniu im informacji i rozrywki oraz utrzymywaniu kontaktu z naszymi klientami i światem transportu - dodała Maria Laura Iascone, IVECO Global Brand Marketing Director. Zastosowaliśmy podejście podobne jak w przypadku kanału telewizyjnego, z programem emisji i ramówką, która będzie na bieżąco aktualizowana.

Kanał będzie udostępniał materiały wideo na żądanie, obejmujące wszystkie aspekty działalności marki. Przewidziano też transmisje na żywo z wydarzeń cyfrowych, w trakcie których można będzie korzystać z interaktywnych funkcji. Za pośrednictwem kanału firma IVECO będzie również prowadziła szkolenia dla swoich zespołów sprzedażowych.

Na kanale dostępne będzie całe archiwum wideo IVECO, podzielone na sześć kategorii:

  • DON’T STOP EMOTION / EMOCJE NIE DO ZATRZYMANIA: nagrania i materiały wideo z wydarzeń i konwencji marki
  • DON’T STOP PLANET / PLANETA NIE DO ZATRZYMANIA: materiały wideo dotyczące działań i inicjatyw IVECO na rzecz zrównoważonego rozwoju
  • DON’T STOP LEARNING / EDUKACJA NIE DO ZATRZYMANIA: edukacyjne materiały wideo, szkolenia i warsztaty
  • DON’T STOP PRODUCT / PRODUKTY NIE DO ZATRZYMANIA: materiały wideo dotyczące produktów i usług IVECO
  • DON’T STOP CONFERENCE / KONFERENCJE NIE DO ZATRZYMANIA: transmisje i retransmisje konferencji, wydarzenia dla mediów oraz wywiady
  • DON’T STOP STORIES / HISTORIE NIE DO ZATRZYMANIA: historyczne materiały wideo przypominające o bogatych tradycjach IVECO

Nowy kanał IVECO ma być też dobrym i wygodnym miejscem do oglądania transmisji z wydarzeń marki dla klientów, kierowców, dziennikarzy, fanów śledzących markę w mediach społecznościowych i entuzjastów transportu. W programie znajdą się oryginalne cyfrowe wydarzenia, a zarejestrowani uczestnicy będą otrzymywać materiały konferencyjne oraz dostęp do funkcji głosowania w przeprowadzanych na żywo ankietach.

Kanał zapewni również nową platformę, na którą IVECO przeniesie swoje cyfrowe programy szkoleniowe dla pracowników marki IVECO, wykorzystujące najnowocześniejsze narzędzia dydaktyki i oceny poziomu wiedzy.

IVECO LIVE CHANNEL jest już dostępny i oferuje szeroki wybór materiałów wideo na żądanie: https://ivecolivechannel.com/

[ materiały IVECO ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega