LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowa powierzchnia magazynowa w Mokrzcu koło Pilzna
Logistyka

Nowa powierzchnia magazynowa w Mokrzcu koło Pilzna

MM

Trwa rozbudowa Podkarpackiego Parku Logistycznego Omegi Pilzno w Mokrzcu. Już pod koniec sierpnia magazyn będzie miał do zaoferowania klientom dodatkowe 30 000 m2. Nowa powierzchnia, to nowe miejsca pracy dla magazynierów – kierowców wózków widłowych.


Po sfinalizowaniu inwestycji łączna powierzchnia Podkarpackiego Parku Logistycznego w Mokrzcu sięgać biedzie 47 000 m2 nowoczesnej przestrzeni magazynowej.

Obiekt zlokalizowany jest 57 km od Rzeszowa i 114 km na wschód od Krakowa przy zjeździe z drogi E4 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na autostradę A4. Maksymalna wysokość składowania w nowopowstającej części wynosi 10 metrów, a magazyn oferuje usługi optymalizujące pracę: VAS, Co-packing, Cross-docking. Wyznacznikiem standardu magazynu jest klasa A. Dodatkowo PPL w Mokrzcu ma w ofercie również 411 m2 powierzchni biurowej i technicznej.

W swoich szeroko zakrojonych planach inwestycyjnych Omega Pilzno kładzie nacisk na tworzenie nowych miejsc pracy w regionie województwa podkarpackiego oraz kreowanie warunków sprzyjających rozwojowi gospodarczemu Podkarpacia. W planach firmy jest dalsza rozbudowa przestrzeni magazynowej w Mokrzcu, która docelowo ma sięgać aż 70 000 m2. Wtedy będzie to jeden z największych tego typu obiektów w województwie.

Zakończenie kolejnej inwestycji w ramach rozbudowy Podkarpackiego Parku Logistycznego to dobra wiadomość dla regionu. Omega bardzo aktywnie rozwija się, kierując się przy tym tak istotnym w obecnych czasach patriotyzmem gospodarczym, inwestując na terenie naszego województwa. Kreuje regionalną gospodarkę, daje nowe miejsca pracy i udowadnia, że Podkarpacie również stawia na innowacje i rozwój - uważa Paweł Zając, prezes Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie.

Podkarpacki Park Logistyczny w Mokrzcu to nie jedyny magazyn Omegi Pilzno na Podkarpaciu. Firma dysponuje powierzchnią magazynową również w Jasionce oraz Podgrodziu.

JAK POWSTAWAŁ MAGAZYN W MOKRZCU? Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=vu-E0Au0qOs

[ Omega Pilzno ] 


Fot. Archiwum Omega Pilzno

Fot. Archiwum Omega Pilzno

Fot. Archiwum Omega Pilzno

Fot. Archiwum Omega Pilzno

Fot. Archiwum Omega Pilzno


« powrót
Biuro Brokerskie Omega