LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowa umowa zarządzania logistyką kontraktową
Logistyka

Nowa umowa zarządzania logistyką kontraktową

Grupa Bosch i Kuehne + Nagel w Polsce rozszerzają współpracę

AS

Firma Kuehne + Nagel w Polsce podpisała nową umowę dotyczącą zarządzania logistyką kontraktową firmy Bosch Termotechnika.


Bosch Termotechnika jest międzynarodowym producentem produktów grzewczych oraz podgrzewaczy do wody sprzedawanych pod markami Junkers, Bosch i Buderus. Kuehne + Nagel będzie odpowiedzialny za konsolidację trzech istniejących magazynów w Polsce oraz magazyn w Niemczech, w jeden oddział, który będzie zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim. Lokalizacja ta będzie stanowić Centrum Dystrybucyjne na Polskę dla wyrobów gotowych i części zamiennych.

Aby zapewnić optymalny rozwój łańcucha dostaw Kuehne + Nagel dostarcza przestrzeń magazynową dostosowaną do specjalnych wymogów magazynowania produktów grzewczych i pomp czy kotłów. Synergie w istniejącym kampusie logistycznym w Piotrkowie pozwolą na lepsze zarządzanie wysoką zmiennością działalności w magazynie ze względu na sezonowość zapotrzebowania na produkty firmy Bosch Termotechnika. Na mocy kontraktu, usługi obejmują konsolidacje i pakowanie, kontrole jakości, zarządzanie przepływami pochodzącymi od dostawców, przygotowywanie zamówień, planowanie oraz narzędzia umożliwiające widoczność towarów.

Kuehne + Nagel wspiera markę Bosch od 1992 roku. Operator logistyczny prowadzi centrum dystrybucyjne Bosch w zakresie narzędzi elektronicznych i motoryzacyjnych części zamiennych we Wrocławiu oraz materiałów marketingowych w Warszawie.

Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość dodania nowego rozdziału do naszej długotrwałej współpracy z firmą Bosch.  Podpisanie nowego kontraktu z Bosch Termotechnika umacnia współpracę, którą świadczymy na całym świecie oraz w Polsce, gdzie świadczymy usługi dla  kilku dywizji. Podkreśla to nasze skupienie na klientach oraz potwierdza strategię oferowania specjalnych rozwiązań, dostosowanych do wymagań oraz specyfiki danej branży - powiedział Ingo Goldhammer, Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel Polska.

Kuehne + Nagel jest cenionym i godnym zaufania partnerem firmy Bosch, oferującym wysoki standard nowoczesnych usług magazynowania. Cieszę się, że nasza współpraca została poszerzona o dział Bosch Termotechnika. Pozwala to nam na optymalizację dystrybucji jak również unowocześnienie procesu składowania - Krzysztof Ciemięga, Dyrektor Zarządzający Bosch Termotechnika w Polsce.

[ Kuehne + Nagel ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega