AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowe centrum używanych pojazdów ciężarowych w Pradze
Transport drogowy

Nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych w Pradze

Do wyboru ponad 200 starannie wyselekcjonowanych modeli DAF-a

20 lipca 2020 r.   |  SC

Centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF zlokalizowane jest bezpośrednio przy obwodnicy Pragi (autostrada D0, zjazd numer 19). Firma chce sprostać rosnącemu popytowi na terenie Czech i całej Europy. 


Nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Pradze    |   Fot. DAF

Popyt na pojazdy ciężarowe marki DAF w Europie Wschodniej i Środkowej nadal rośnie — popularne są nie tylko nowe pojazdy, ale również modele używane, wyprodukowane w ostatnich latach. Wszystkie wyselekcjonowane pojazdy dostępne w nowym centrum w Pradze pochodzą od firm DAF, PACCAR Financial i PacLease.

First Choice - pełna gwarancja. Większość pojazdów dostępnych w ofercie centrum jest opatrzona logiem First Choice. Oznacza to, że pojazdy DAF z ofert First Choice, spełniają wyśrubowane wymogi bezawaryjności, trwałości i niezawodności, ponieważ standardowo są projektowane na co najmniej 1,6 mln km przebiegu. Wybierając pojazd z oferty First Choice klient wie, że wiek takiej ciężarówki nie przekracza pięciu lat, a maksymalny przebieg 600 tys. km.

Ponadto pojazdy z tej oferty były serwisowane wyłącznie w autoryzowanych serwisach marki DAF i przeszły przegląd techniczny, który obejmuje ponad 200 punktów kontroli. Dlatego też pojazdy te są w doskonałym stanie i możne je zakupić z opcjonalną pełną gwarancją lub gwarancją na układ napędowy. Pojazdy ciężarowe First Choice są również dostępne z ofertą finansowania PACCAR Financial i można je zamówić z kontraktem serwisowym DAF MultiSupport.

Klucz do sukcesu. Oficjalne centra używanych pojazdów ciężarowych DAF istnieją już Budapeszcie, Warszawie i Lyonie. Dodatkowo na rynku europejskim działa około 200 dealerów DAF, którzy sprzedają pojazdy ciężarowe DAF z logiem First Choice.

Działalność naszego nowego centrum używanych pojazdów ciężarowych w Pradze w całości koncentruje się na sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych marki DAF pochodzących z ostatnich lat produkcji — wyjaśnia Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, odpowiedzialny również za sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych DAF. Przygotowanie oferty obejmującej wiele wysokiej jakości używanych pojazdów ciężarowych DAF okazało się być kluczem do sukcesu. Nasze centra oferują bogaty asortyment znakomitych pojazdów DAF, dostępnych w wielu wersjach i specyfikacjach. Wszystkie te pojazdy są w idealnym stanie technicznym i cechują je niski koszt eksploatacji, wzorowa niezawodność i najwyższy poziom komfortu kierowcy.

[ mat. prasowe DAF ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega