LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowe tachografy od podszewki, czy jest się czego bać?
Transport drogowy

Nowe tachografy od podszewki, czy jest się czego bać?

Wywiad live 24 IV o 13:00

AS

Ciężarówki w międzynarodowym transporcie zarejestrowane po 15 IV 2019 r. będą musiały posiadać tzw. inteligentne tachografy - przepisy unijne są co do tego jasne.


Nie zmieni tego fakt, iż jak do tej pory jedynie jeden producent posiada zatwierdzony typ, ani też problem z pojawieniem się na czas kart warsztatowych drugiej generacji. Wielu przewoźników jest zaniepokojonych faktem przeprowadzania tzw. preselekcji, zdalnego pobierania danych. A do tego i sami kierowcy mogą się zastanawiać czy nowe urządzenie będzie kłopotliwe w obsłudze i czego będzie się od nich w związku z tym wymagać. By rozwiać wątpliwości i wyjaśnić temat TIMOCOM zaprosił do TIMOCOM LiveTalk eksperta ds. rozliczania czasu pracy kierowców i szkoleń Mateusza Włocha z firmy Inelo. 

Możesz uczestniczyć w rozmowie transmitowanej na żywo na fanpage TIMOCOM na Facebooku. Początek: 24 kwietnia (środa) o godzinie 13:00.

TIMOCOM zaprasza do oglądania, zadawania pytań i komentowania przed i w trakcie transmisji! To wyjątkowa okazja, żeby dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebujesz. Zaplanuj udział w wydarzeniu na Fb: https://www.facebook.com/events/346852425810470/

[ info TIMOCOM ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega