LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 kwietnia 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plNowy dyrektor handlowy w OnTurtle
Transport drogowy

Nowy dyrektor handlowy w OnTurtle

16 maja 2022 r.   |  SC

Firma  OnTurtle mianowała Xaviera Mosera na stanowisko nowego dyrektora handlowego. Nowy członek kierownictwa ma wnieść do firmy ekspercką wizję sektora, bogatą wiedzę na temat potrzeb firm transportowych wraz z wszechstronnym zrozumieniem rozmaitych sytuacji, które mogą występować na trasie pokonywanej przez przewoźnika. 

Xavier Moser dołącza do firmy w momencie wzrostu i ekspansji na arenie międzynarodowej. Nowy dyrektor handlowy OnTurtle posiada bogate doświadczenie w różnych dziedzinach sektora logistyki i transportu, zatem po objęciu nowej roli zapewni on firmie kompleksową wiedzę na temat sektora.

Xavier Moser, który może poszczycić się 28-letnim doświadczeniem zawodowym, rozpoczął karierę w zarządzaniu transportem w Grupie Volkswagen. Ponadto pełnił różne funkcje związane z działalnością operacyjną i rozwojem handlowym w branży motoryzacyjnej, odzieżowej, elektronicznej i spożywczej w wiodących firmach, takich jak EXEL, DHL, Schnellecke i Logifrio. Pracował również jako konsultant ds. transportu i logistyki w kilku przedsiębiorstwach z sektora.

Stały wzrost w Europie. Dołączenie Xaviera Mosera do OnTurtle oznacza rozwój zgodnie z DNA firmy, a zatem zachowując charakterystyczny dla OnTurtle bliski kontakt z klientem, a jednocześnie kontynuując zrównoważony wzrost przedsiębiorstwa. W tym sektorze zachodzą ciągłe zmiany, jednak wraz ze zdobywanym doświadczeniem uczymy się stale dostosowywać do nich, a także nabywać wobec nich odporność - stwierdza Xavier Moser. Jego wiedza oraz przewidywane zmiany w sektorze pomogą firmie OnTurtle jeszcze lepiej dostosować się do jej klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i ogromnie cieszymy się, że możemy powitać Xaviera Mosera jako naszego nowego dyrektora handlowego - mówi Josep Guaus, dyrektor generalny OnTurtle – Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży logistycznej i transportowej posiada on umiejętności techniczne, które pozwalają mu odpowiednio poznać potrzeby i wymagania naszych klientów, a to z kolei umożliwia nam nieustannie dbać o każdego z nich.

Wraz z tą nową nominacją OnTurtle dalej umacnia swoją strukturę i organizację w miarę nieustannej ekspansji i rozwoju, przyciągając nowe firmy z różnych europejskich krajów w sektorze, w którym tysiące przedsiębiorstw już dziś korzysta z jej usług. 

Obecnie firma prowadzi działalność w 10 europejskich krajach i posiada w nich ponad 1600 stacji paliw. Ponadto firma OnTurtle od 2018 r. wykorzystuje gaz jako alternatywne źródło energii, pragnąc zaoferować swoim klientom profesjonalne, a zarazem bardziej ekologiczne usługi. W związku z tym powstała sieć tankowania LNG i CNG, która liczy już 90 stacji w Europie. Firma zamierza dalej rozwijać tę sieć, dążąc do zwiększenia generowanej przez nią wielkości sprzedaży.

Pod tym względem firma OnTurtle zamknęła rok 2021 obrotami w wysokości 87 mln euro. W tym roku firma spodziewa się kontynuować dotychczasowy wzrost i osiągnąć obroty w wysokości 115 milionów euro.

[ materiały onTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega