Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
29 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plNowy europejski oddział operatora logistycznego
Logistyka

Nowy europejski oddział operatora logistycznego

27 września 2017 r.   |  HH

Mainfreight Europe, będący częścią nowozelandzkiej Grupy Mainfreight, ogłosił otwarcie kolejnego europejskiego oddziału, tym razem we Włoszech. Nowe biuro mające swoją siedzibę w Mediolanie, specjalizuje się w usługach Air&Ocean. Włoskie biuro jest już 10. placówką firmy w Europie.


Grupa działa w Europie od 2011 r. Do tej pory Mainfreight Europe miał swoje biura w 9 krajach: Holandii (gdzie ma swoją europejską siedzibę), Polsce, Belgii, Francji, Rumunii, Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.

Otwarcie we wrześniu tego roku 10. oddziału to kontynuacja europejskiej ekspansji nowozelandzkiego operatora i rozwoju sieci transportowej. Na siedzibę włoskiej placówki wybrano Mediolan, który nie tylko jest światową stolicą mody, ale też ważnym ośrodkiem gospodarczo-finansowym i przemysłowym na mapie Europy. To kluczowa lokalizacja w obsłudze europejskich i globalnych łańcuchów dostaw. W nowym oddziale firma oferuje pełen zakres usług Air&Ocean wraz z obsługą celną towarów. 

Oprócz rozwoju usług Air&Ocean w obsłudze łańcuchów dostaw, spółka może się też pochwalić dobrze rozwiniętą siatką drogowych linii drobnicowych na terenie Europy. Dzięki niej operator jest w stanie zrealizować dostawę każdego rodzaju przesyłki do krajów europejskich w ciągu 48 godzin.

To ekscytujące uczestniczyć w tak dynamicznym rozwoju firmy, która na europejskim rynku działa dopiero kilka lat, a już swoją siatką połączeń obejmuje najważniejsze kraje i kierunki transportowe w Europie - od krajów bałtyckich aż po Portugalię, od Wielkiej Brytanii aż po Rosję i Ukrainę. Otwarcie oddziału we Włoszech jeszcze bardziej usprawni nasze działania i zwiększy możliwości operacyjne, dzięki czemu będziemy mogli skuteczniej realizować łańcuchy dostaw - komentuje Beata Krawczyk, dyrektor zarządzający Mainfreight Poland.

[ Mainfreight ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega