LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowy europejski oddział operatora logistycznego
Logistyka

Nowy europejski oddział operatora logistycznego

HH

Mainfreight Europe, będący częścią nowozelandzkiej Grupy Mainfreight, ogłosił otwarcie kolejnego europejskiego oddziału, tym razem we Włoszech. Nowe biuro mające swoją siedzibę w Mediolanie, specjalizuje się w usługach Air&Ocean. Włoskie biuro jest już 10. placówką firmy w Europie.


Grupa działa w Europie od 2011 r. Do tej pory Mainfreight Europe miał swoje biura w 9 krajach: Holandii (gdzie ma swoją europejską siedzibę), Polsce, Belgii, Francji, Rumunii, Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.

Otwarcie we wrześniu tego roku 10. oddziału to kontynuacja europejskiej ekspansji nowozelandzkiego operatora i rozwoju sieci transportowej. Na siedzibę włoskiej placówki wybrano Mediolan, który nie tylko jest światową stolicą mody, ale też ważnym ośrodkiem gospodarczo-finansowym i przemysłowym na mapie Europy. To kluczowa lokalizacja w obsłudze europejskich i globalnych łańcuchów dostaw. W nowym oddziale firma oferuje pełen zakres usług Air&Ocean wraz z obsługą celną towarów. 

Oprócz rozwoju usług Air&Ocean w obsłudze łańcuchów dostaw, spółka może się też pochwalić dobrze rozwiniętą siatką drogowych linii drobnicowych na terenie Europy. Dzięki niej operator jest w stanie zrealizować dostawę każdego rodzaju przesyłki do krajów europejskich w ciągu 48 godzin.

To ekscytujące uczestniczyć w tak dynamicznym rozwoju firmy, która na europejskim rynku działa dopiero kilka lat, a już swoją siatką połączeń obejmuje najważniejsze kraje i kierunki transportowe w Europie - od krajów bałtyckich aż po Portugalię, od Wielkiej Brytanii aż po Rosję i Ukrainę. Otwarcie oddziału we Włoszech jeszcze bardziej usprawni nasze działania i zwiększy możliwości operacyjne, dzięki czemu będziemy mogli skuteczniej realizować łańcuchy dostaw - komentuje Beata Krawczyk, dyrektor zarządzający Mainfreight Poland.

[ Mainfreight ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega