LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowy szef firmy Prologis w Europie Środkowej
Logistyka

Nowy szef firmy Prologis w Europie Środkowej

Janusz Mincewicz

Dotychczasowy Senior Vice President, Country Manager Prologis w Polsce Paweł Sapek, został nowym szefem na Europę Środkową. Będzie teraz odpowiadał za portfolio Prologis, która zarządza 4.2 mln m3 powierzchni magazynowej nie tylko w w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.


Paweł Sapek, został nowym szefem Prologis na Europę Środkową   |   Fot. Prologis

Równocześnie będzie kierował polskim oddziałem Prologis oraz bezpośrednio nadzorował działalność na Węgrzech.

W ciągu ostatnich pięciu lat Paweł Sapek w znaczny sposób przyczynił się do wzmocnienia pozycji Prologis w regionie, zwiększając koncentrację na potrzebach klientów i tworząc z nimi długotrwałe, partnerskie relacje. Jego praca oraz oddanie zostały odzwierciedlone w wynikach Prologis w Europie Środkowej. To gwarantuje pozytywne wyniki w przyszłości – zachwala Ben Bannatyne, prezes Prologis w Europie.

Sapek jest absolwentem marketingu i zarządzanie na katowickiej Akademii Ekonomicznej oraz studiów podyplomowych z zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej. Od ponad 23 lat jest związany z nieruchomościami i budownictwem. W Prologis pracuje od 2015 roku, gdzie jako Country Manager nadzorował działalność inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce. W 2019 roku Królewskie Stowarzyszenie Dyplomowanych Rzeczoznawców uhonorowało go prestiżowym tytułem Fellow of RICS (FRICS) za wybitne indywidualne osiągnięcia w branży.

[ info Prologis ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega