AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
22 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowy znak błyskawicy
Transport drogowy

Nowy znak błyskawicy

Nowy Opel Mokka pierwszym modelem z odświeżonym logo

9 lipca 2020 r.   |  SC

Wszystkie nadchodzące modele Opla będą miały nowo zaprojektowane logo marki, ale debiut będzie na przodzie i tyle nowej Mokki. Emblemat z nazwą modelu został przeprojektowany - posiada specjalną czcionkę i jest teraz umieszczony centralnie na tylnej klapie pod znakiem błyskawicy Opla. 


Nowy Opel Mokka pierwszym modelem z odświeżonym logo   |   Fot. Opel

Otaczająca je obwódka jest teraz smuklejsza, bardziej elegancka, bardziej precyzyjna i wyrazista. To jeszcze mocniej podkreśla znak błyskawicy - mówi wiceprezes ds. stylistyki, Mark Adams. Wszystkie szczegóły są super ostre o bardzo małym promieniu. Napis „Opel” jest zintegrowany w dolnej części obwódki – jak delikatny grawerunek na biżuterii. To pokazuje czystą niemiecką precyzję. W widoczny sposób zintegrowaliśmy znak „Blitz” z Vizorem, a z tyłu umieściliśmy go centralnie do nazwy modelu.

Znak błyskawicy umieszczony w kole ozdabia wszystkie modele Opla od 1963 roku. W zależności od modelu i roku produkcji, emblematy różnią się nieznacznie. Od 1970 r. dla wszystkich obszarów działalności firmy ustanowiono jasne wytyczne dotyczące projektowania. Ten korporacyjny design został po raz pierwszy zmieniony w 1987 roku.

Kolejne ulepszenia zostały wprowadzone w nowym tysiącleciu, w którym błyskawica nabrała trójwymiarowego kształtu, a logo firmy i emblematy produktów zbliżyły się do siebie.

Od 2016 r. modele Opla były ozdabiane precyzyjnie wyrzeźbionym chromowanym znakiem błyskawicy. Oficjalne logo firmy zostało zaprojektowane w nowoczesnym płaskim kształcie latem 2017 roku. Przeprojektowany znak błyskawicy przeznaczony dla przyszłych modeli doskonale teraz pasuje do dwuwymiarowego logo wykorzystywanego w reklamie i komunikacji cyfrowej.

[ materiały Opel ]


Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel

Fot. Opel


« powrót
Biuro Brokerskie Omega