LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plOd Opola do… Opola, czyli w nowej siedzibie oddziału
Logistyka

Od Opola do… Opola, czyli w nowej siedzibie oddziału

AS

22 VI 2018 r. miało miejsce oficjalne otwarcie oddziału Raben Logistics Polska w Opolu. W uroczystości wzięli udział między innymi prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz jego zastępca Maciej Wujec. Na ziemi opolskiej oddział Rabena działa od lat, a w tym roku dojrzał do decyzji o zmianie lokalizacji i przenosin do nowoczesnego kompleksu magazynowego.


Nowy oddział Raben Logistics w Opolu   |   Fot. Raben Logistics

W nowo otwartym oddziale zastosowano rozmaite rozwiązania, takie jak monitoring video oraz zintegrowane systemy IT, gwarantując bezpieczny i niezawodny przeładunek i transport towarów. Nowoczesne systemy zarządzania transportem oraz magazynem umożliwiają przejrzystość całego procesu.

Nasz oddział może nie należy do największych placówek spółki, jednak pracują tu ludzie, którzy codziennie udowadniają, że nie liczy się wielkość oddziału, ale motywacja i zaangażowanie ludzi go tworzących, dzięki którym możemy oferować naszym klientom wysoki poziom obsługi w przyjaznej atmosferze – komentuje Bożena Górecka, kierownik oddziału w Opolu.

Opinię tą potwierdzają sami klienci, licznie przybyli na otwarcie oddziału, którzy po oficjalnej części i symbolicznym przecięciu wstęgi, uczestniczyli we wspólnym celebrowaniu tego wydarzenia wraz z przedstawicielami oddziału, regionu i centrali spółki Raben Logistics Polska.

Nowa lokalizacja zatrudnia 35 osób i oferuje klientom usługi transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu o powierzchni 3000 m2 wyposażonego w 20 ramp załadunkowych.

[ info Raben Logistics ]


Fot. Raben Logistics


« powrót
Biuro Brokerskie Omega