LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plOnTurtle zaprasza na spotkanie na TransLogistica Poland
Transport drogowy

OnTurtle zaprasza na spotkanie na TransLogistica Poland

SC

Kolejny raz OnTurtle weźmie udział w targach TransLogistica Poland (3-5 XI w warszawskiej hali EXPO XXI), a swoją obecność planuje zaznaczyć wieloma atrakcjami i nowościami, takimi jak np. 7 nowych stacji uruchomionych w Polsce zaledwie rok temu, czy też rozszerzenie obsługi swojego urządzenia do poboru opłat OnTollsEurope. 


OnTurtle zaprasza na spotkanie na TransLogistica Poland   |   Fot. OnTurtle

Już czwarty rok z rzędu stoisko OnTurle, które będzie zlokalizowane w sektorze C15 Hali nr 1, stanie się przestrzenią zaprojektowaną by zaskoczyć zwiedzających. Firma po raz kolejny chce dostarczać aktualnych treści i rozwiązań na przyszłość, które charakteryzować będą elementy będące jej znakiem rozpoznawczym: innowacyjność i bliskość, a także umiejętność przewidywania potrzeb swoich klientów.

Usługi i zrównoważony rozwój. To był rok, w którym ciężko było sprostać wyzwaniom, ale OnTurtle, jako partner dla transportu towarowego w Europie, przyjedzie na TransLogistica Poland z większą siłą i obecnością niż kiedykolwiek, również w kraju gospodarza. Firma OnTurtle, która posiada ponad 1 600 stacji paliw, weszła do Polski w grudniu ubiegłego roku z siedmioma obiektami w Zgorzelcu, Lipianach, Lubuskim, Łagowie, Siechnicach, Kątach Wrocławskich i Iłowej. Siedem strategicznych punktów w kraju, w pobliżu granic z Niemcami i Czechami, dostosowanych do potrzeb typowych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych, z łatwym dostępem z głównych dróg. Wszystkie te miejsca są wyposażone w niezbędne usługi dla profesjonalnego przewoźnika, takie jak toalety, prysznice, restauracja, parking, hotel i supermarket, a także oferują zaopatrzenie w olej napędowy A i AdBlue.

Jednakże gaz umacnia swoją pozycję jako najbardziej zrównoważona alternatywa dla transportu profesjonalnego, zwłaszcza na długich dystansach. W związku z tym firma OnTurtle od 2018 roku pracuje nad rozwojem gazowej sieci, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie rynku, co ma kluczowe znaczenie dla rozwoju zrównoważonej mobilności. W sumie sieć obejmuje 80 stacji do tankowania gazu, strategicznie zlokalizowanych w 6 krajach europejskich: Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Włoszech i w Niemczech. A intencją jest, aby w najbliższych latach liczba ta nadal rosła. 

Technologia w służbie użytkownika. Mając świadomość znaczenia targów i zgodnie z własnym zobowiązaniem do oferowania klientom przyszłościowych rozwiązań, OnTurtle przyjedzie na TransLogistica Poland z dobrą wiadomością - o zasięgu swojego unikalnego urządzenia do poboru opłat OnTolls Europe. A zasięg ten jest rozszerzany na obszar całego kraju. Działające w 15 krajach europejskich rozwiązanie OnTurtle skupia w jednym urządzeniu opłaty za przejazd autostradami w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemczech, Belgii, Włoszech, Austrii, Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, na Węgrzech, w Bułgarii, w Liechtensteinie i w Polsce.

To nie jest jedyna nowinka technologiczna. Firma uruchomiła niedawno pierwszy analizator cząstek stałych online w swojej stacji La Jonquera. Technologia ta została wdrożona w unikalnym zakładzie mikrofiltracji, pierwszym tego typu na kontynencie i zapewnia dane w czasie rzeczywistym, analizę jakości produktów i zwiększone bezpieczeństwo usług. Dzięki temu OnTurtle może zapewnić najwyższą jakość paliwa swoim klientom.

W ciągu ostatnich 26 lat, stacja La Jonquera firmy OnTurtle, otwarta w 1995 roku, stała się punktem odniesienia dla transportu międzynarodowego na trasie przez granicę z Francją. Parking dla samochodów ciężarowych, który został wyróżniony kategorią GOLD certyfikatów TAPA i ESPORG za bezpieczeństwo, jest ogrodzony i objęty całodobowym monitoringiem. Niedawno zainstalowano także nowe kamery, w tym kamery zenitalne przy dystrybutorach. 

[ materiały OnTurtle ]


Fot. OnTurtle


« powrót
Biuro Brokerskie Omega