Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
31 października 2020 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.plOpony dla szkoleniowego programu kierowców
Transport drogowy

Opony dla szkoleniowego programu kierowców

Dwaj liderzy rozszerzają współpracę

25 października 2015 r.   |  AS

Firma Goodyear została wyłącznym dostawcą opon dla realizowanego w całej Europie programu szkolenia kierowców MAN ProfiDrive®. W ramach współpracy cała flota 25 ciągników i naczep, wykorzystywanych w programie, zostanie wyposażona w najnowsze opony ciężarowe amerykańskiej marki.


Po lewej Gerhard Beck, menedżer sprzedaży opon ciężarowych Goodyear na pierwsze wyposażenie i Michael Wanitschek, szef MAN Solutions.   |   Fot. Goodyear

Producent opon będzie szkolić też instruktorów jazdy MAN w zakresie zarządzania ogumieniem i przejmie jego serwis. Goodyear jest dla nas doskonałym partnerem – łączy nas wieloletnia historia współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalny i praktyczny program szkoleń będzie jeszcze lepszy. Wykorzystanie wysokiej klasy opon w specjalnie opracowanym szkoleniu instruktorów wniesie dużą wartość do tego programu - powiedział Andreas Griem, szef MAN ProfiDrive®.

Kompleksowy system szkolenia, MAN ProfiDrive®, uwzględnia zarówno potrzeby operatorów flot jak i samych kierowców. Program obejmuje kurs teoretyczny oraz praktyczne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz wydajnej, ekonomicznej jazdy. W ramach współpracy, Goodyear dostarczy efektywne paliwowo opony, specjalne ogumienie o wydłużonej żywotności oraz opony do zastosowań mieszanych - na drogach i poza nimi.

To dla nas kolejny, cenny punkt kontaktu z użytkownikami naszych produktów. Za jego pośrednictwem możemy informować ich o tym, jak ważny jest wybór opon ciężarowych i zarządzanie nimi. Co ważne, kierowcy dowiedzą się tego nie tylko w teorii, ale i w praktyce. - powiedział Peter Platje, dyrektor sprzedaży opony ciężarowych Goodyear na wyposażenie fabryczne w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.« powrót
Biuro Brokerskie Omega