LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plParkowanie na parkingu La Jonquera z systemem SNAP
Transport drogowy

Parkowanie na parkingu La Jonquera z systemem SNAP

OnTurtle pomaga w parkowaniu na parkingu La Jonquera

SC

Zaplanuj trasę, wyznacz przystanki na odpoczynek i tankowanie, a przede wszystkim zadbaj o miejsce na bezpiecznym parkingu. Zawodowi kierowcy coraz częściej poszukują nowych narzędzi, które im ułatwią i zapewnią bezproblemowy wypoczynek, przy zachowaniu maksymalnego komfortu dla siebie i swoich towarów.

Dlatego OnTurtle, jako strategiczny partner w globalnych usługach dla profesjonalnego transportu, połączył siły ze SNAP, aby to osiągnąć. Przewoźnicy mogą teraz cyfrowo zarezerwować miejsce na parkingu w La Jonquera. Wszystko za jednym kliknięciem.

SNAP to profesjonalna platforma stworzona aby łączyć ludzi z branży transportu drogowego poprzez technologię, bezpieczeństwo i rozległą europejską sieć bezpiecznych, rezerwowanych z wyprzedzeniem parkingów w ponad 420 lokalizacjach w Europie.

Na platformie zarejestrowanych jest ponad 7 tys. flot i szacuje się, że na co dzień korzysta z niej ponad 160 tys. zawodowych kierowców. Po niedawnym wejściu na rynek hiszpański, obszar usług La Jonquera jest jednym z pierwszych, które zostały dodane do ich międzynarodowej sieci.

Układ, w którym to kierowca jest zwycięzcą. W strefie La Jonquera nasi klienci mają dostęp do obiektu o powierzchni 30 000 m2 przeznaczonego wyłącznie dla profesjonalistów z branży transportowej - mówi Pablo Combalía, Business Development Manager w OnTurtle. W rzeczywistości szacuje się, że przez tę strategiczną dla transportu towarów w Europie enklawę przejeżdża codziennie do 10 000 ciężarówek.

Umowa ze SNAP to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach większej liczbie zawodowych kierowców - dodaje Combalía. Parking OnTurtle przy granicy z Francją został właśnie uznany za najlepszy w Europie parking do 50 miejsc, otrzymując nagrodę ESPORG European Excellence in Truck Parking Award 2023. Jest on również zatwierdzony przez TAPA, na poziomie 2. Utrzymanie wysokich standardów jakości jest dla nas konieczne na 100% – wyjaśnia OnTurtle.

Nick Long, dyrektor handlowy SNAP na Europę, wyjaśnia, że platforma tworzy nowe połączenia, dzięki którym jej oferta rozwija się w całej Europie o nowe opcje bezpiecznego parkowania. Lokalizacja należąca do OnTurtle w La Jonquera, na granicy Hiszpanii i Francji, to ważny obszar dla transportu. Byliśmy pod wrażeniem udogodnień oferowanych kierowcom, dlatego z przyjemnością witamy OnTurtle w sieci SNAP - podsumowuje Long.

Nowe porozumienie pozwoli na większą efektywność w planowaniu tras dla flot transportowych przekraczających codziennie granicę między Hiszpanią a Francją.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega