LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plPierwsza taka akcja na polskiej kolei
Transport szynowy

Pierwsza taka akcja na polskiej kolei

Mikołaj Marszycki

W dniach 23-27 lutego każdy kto posiada ważny dowód rejestracyjny na samochód lub inny pojazd mechaniczny, będzie mógł zakupić 5-dniowy bilet na przejazdy w dowolnej relacji obsługiwanej przez Arriva za jedyne 1 zł.


Nie jeżdżę koleją bo pociągi są niewygodne, wolne, jeżdżą rzadko i jeszcze to całe zamieszanie z biletami – regionalny przewoźnik kolejowy, Arriva, nie zgadza się na takie myślenie o kolei i daje się przetestować za symboliczną złotówkę. Uruchamia połączenia do największych miast w regionie kujawsko-pomorskim i do 150 mniejszych miejscowości, oferują korzystny czas przejazdu, dużą częstotliwość połączeń, cykliczny rozkład jazdy, wysoki komfort podróży oraz stałą najniższą taryfę cenową w Polsce. 

Jak zaznacza w informacji prasowej: Nie wydajemy milinów na kampanie, nie czekamy aż podróżni znajdą nas sami, to my wychodzimy do nich i zapraszamy do sprawdzenia standardu Arriva. Nie ograniczamy się do wybranych relacji czy do 100 pierwszych klientów - proponujemy całe 5 dni we wszystkich relacjach, we wszystkich pociągach Arriva za 1 zł. « powrót
Biuro Brokerskie Omega