Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
29 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plPionierski laserowy licznik cząstek online
Transport drogowy

Pionierski laserowy licznik cząstek online

OnTurtle uruchamia go na słynnej stacji La Jonquera

22 listopada 2021 r.   |  SC

Nowa technologia, wdrożona w ekskluzywnej instalacji mikrofiltracji na flagowej stacji firmy OnTurtle w La Jonquera, jest jedyną taką w Europie i gwarantuje optymalną jakość paliwa. Laserowy licznik cząstek online umożliwia zautomatyzowaną kontrolę w czasie rzeczywistym, co oznacza szybsze czasy reakcji i dokładniejsze pomiary.

Dane w czasie rzeczywistym, analiza jakości produktów i zwiększone bezpieczeństwo usług. Nowy laserowy licznik cząstek online, który OnTurtle wdrożyła w swoim ekskluzywnym zakładzie mikrofiltracji w La Jonquera jest pierwszym tego typu w Europie. Technologia ta została opracowana przez firmę Newtoil i pozwala na automatyczną poprawę jakości produktu, eliminując wszelkie nieoptymalne paliwa. Zapewnia to najwyższą jakość paliwa w każdym punkcie tankowania. Rewolucyjny system niespotykany na żadnej innej stacji paliw.

Pionierski system w Europie. Nowy telematyczny laserowy licznik cząstek został zaimplementowany w samej instalacji mikrofiltracyjnej stacji, zdolnej do usuwania wszelkich zanieczyszczeń, które mogą naturalnie występować w paliwie, takie jak zawieszone lub rozpuszczone cząstki stałe, wilgoć lub bakterie. Jest to rewolucyjny system kontroli rozładunku zbiorników z paliwem. Laserowy licznik cząstek, opracowany dla OnTurtle przez NewToil, jest zaprogramowany do analizy poziomu zanieczyszczeń stałych w czasie rzeczywistym, zgodnie z ISO CODE 4406, i jest pierwszym licznikiem wdrożonym w zakładzie mikrofiltracji. 

W ten sposób za każdym razem, gdy cysterna podjeżdża do stacji La Jonquera, przeprowadzana jest kontrola jakości, aby sprawdzić, czy produkt spełnia najwyższe normy jakości w punkcie sprzedaży. Ponadto, urządzenie to umożliwia szybką reakcję na nieprzewidziane zanieczyszczenia. Dzięki temu systemowi OnTurtle może zawsze zagwarantować swoim klientom bezpieczne tankowanie, co pozwala również na wydłużenie czasu użytkowania zarówno filtrów oleju napędowego w silniku, jak i urządzeń wtryskowych w ciężarówce.

Zawsze w czołówce. W ciągu ostatnich 26 lat, stacja La Jonquera firmy OnTurtle, otwarta w 1995 roku, stała się punktem odniesienia dla transportu międzynarodowego na trasie przez granicę z Francją. Była to pierwsza hiszpańska stacja, na której zainstalowano dystrybutor AdBlue, automat do płatności oraz urządzenie do mikrofiltracji, gwarantujące najwyższą możliwą jakość tankowania. Dzięki temu dziś są pierwszą hiszpańską firmą, która już piąty rok z rzędu otrzymuje znak jakości SGS. 

Zgodnie z naszym dążeniem do innowacji, obiekty w La Jonquera zawsze traktowały kierowców zawodowych priorytetowo, gwarantując im wszystkie usługi niezbędne do wysokiej jakości wypoczynku. Parking dla samochodów ciężarowych, który został wyróżniony kategorią GOLD certyfikatów TAPA i ESPORG za bezpieczeństwo, jest ogrodzony i objęty całodobowym monitoringiem. Właściwie niedawno zainstalowano nowe kamery, w tym kamery zenitalne przy dystrybutorach. 

Jako partner w mobilności towarów swoich klientów, OnTurtle zawsze dążył do bycia liderem. W 2018 r. firma rozpoczęła rozwój sieci stacji benzynowych w Europie, która obecnie przekracza 80 stacji, ułatwiając przejście profesjonalnego transportu w kierunku bardziej zrównoważonej mobilności. A jej celem jest dalszy rozwój.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega