AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
30 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plP&O Ferries i SOL Continent Line łączą siły
Transport wodny

P&O Ferries i SOL Continent Line łączą siły

22 czerwca 2015 r.   |  Promy24.com

Brytyjski armator P&O Ferries oraz szwedzki SOL Continent Line zdecydowali się połączyć swoje siły oraz możliwości transportowe i utworzyć nową usługę na trasie Wielka Brytania- Beneluks-Skandynawia.


Za sprawą nowej linii możliwy będzie przewóz ładunków z Tilbury i Teesport (Wielka Brytania), przez Zeebrugge (Belgia) do Göteborga (Szwecja). Ponadto zostaną wprowadzone również 4 rejsy tygodniowo z portu w Tilbury oraz Teesport.

Dyrektor Handlowy P&O Ferries- Janette Bell przyznała, że dzięki wprowadzeniu tej usługi, przewoz ładunków z Wielkiej Brytanii do Skandynawii będzie zdecydowanie prostszy i bardziej dostępny.

Dyrektor Zarządzający SOL Continent Line- Ragnar Johansson dodaje również, że jest bardzo usatysfakcjonowany z powodu nawiązanej współpracy. Dzięki niej armator jest w stanie zaproponować częstszą i szybszą możliwość dostarcia do Wielkiej Brytanii. Dla klientów SOL Continent Line nowa trasa oznacza nowe kierunki, takie jak: Estonia, Szwecja, Niemcy, Beneluks, a teraz także Wielka Brytania. « powrót
Biuro Brokerskie Omega